yes

W Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie obchodzimy Dzień Świętości Życia. Każdego roku dzieci z przedszkola wraz z nauczycielami włączają się w obchody tego święta, aby wracać wspomnieniami do szczęśliwego dnia w którym otrzymaliśmy bezcenny dar życia. Przy śpiewie radosnych piosenek oglądamy zdjęcia przygotowane przez rodziców na ten dzień i uczymy się wdzięczności za dar życia. Za dar, którego w ostatnich dniach tyle dzieci i dorosłych zostało pozbawionych w czasie wojny i nie tylko.

Aby podziękować Bogu, Dawcy Życia, wybraliśmy się z dziećmi do klasztornej kaplicy. Średniaki wyruszyły też na Osiedle w białych albach i obudziły zaciekawienie: Co to dziś za dzień? Na topienie marzanny za późno... Wątpliwości rozwiewał napis: “Dzień Świętości Życia” niesiony dumnie przez dzieci. Jak wszyscy przeżywaliśmy ten dzień można zobaczyć w galerii.

Kategorie
Msza Święta 2023-2024
Msze Święte dla dzieci i rodzin, niedziela 11.00 10 września 8 października 12 listopada 10
Akcja ogólnopolska – Sprzątanie świata
Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w akcji Sprzątanie świata – Polska. Mamy rękawice, worki
Życzenia Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024
Szanowni Państwo, Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Uczniowie i Rodzice, Wszyscy, dla których
Legioneloza – co warto wiedzieć?
https://www.gov.pl/web/wsse-krakow/legioneloza—co-warto-wiedziec