yes

W Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie obchodzimy Dzień Świętości Życia. Każdego roku dzieci z przedszkola wraz z nauczycielami włączają się w obchody tego święta, aby wracać wspomnieniami do szczęśliwego dnia w którym otrzymaliśmy bezcenny dar życia. Przy śpiewie radosnych piosenek oglądamy zdjęcia przygotowane przez rodziców na ten dzień i uczymy się wdzięczności za dar życia. Za dar, którego w ostatnich dniach tyle dzieci i dorosłych zostało pozbawionych w czasie wojny i nie tylko.

Aby podziękować Bogu, Dawcy Życia, wybraliśmy się z dziećmi do klasztornej kaplicy. Średniaki wyruszyły też na Osiedle w białych albach i obudziły zaciekawienie: Co to dziś za dzień? Na topienie marzanny za późno... Wątpliwości rozwiewał napis: “Dzień Świętości Życia” niesiony dumnie przez dzieci. Jak wszyscy przeżywaliśmy ten dzień można zobaczyć w galerii.

Kategorie
„Leć rakieto – o tym, jak Maluszki w kosmos się wybrały”
Ferie trwają w najlepsze, jedni jadą do babci, inni do egzotycznych krajów, a jeszcze inni
Szopki krakowskie
25 stycznia przedszkolaki z najstarszej grupy pojechały na wycieczkę (zaległą z grudnia) do Muzeum Krakowa
Msza Święta – II półrocze 2023
Terminy Mszy Świętych w II półroczu roku szkolnego 2022/2023, odprawianych dla dzieci i ich rodzin
Dzień Babci i Dziadka u Starszaków
“My mamy Babcie, Babcie nas mają, więc im życzenia wnuczki i wnuki składają….”“Dziadku drogi jak