yes

W Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie obchodzimy Dzień Świętości Życia. Każdego roku dzieci z przedszkola wraz z nauczycielami włączają się w obchody tego święta, aby wracać wspomnieniami do szczęśliwego dnia w którym otrzymaliśmy bezcenny dar życia. Przy śpiewie radosnych piosenek oglądamy zdjęcia przygotowane przez rodziców na ten dzień i uczymy się wdzięczności za dar życia. Za dar, którego w ostatnich dniach tyle dzieci i dorosłych zostało pozbawionych w czasie wojny i nie tylko.

Aby podziękować Bogu, Dawcy Życia, wybraliśmy się z dziećmi do klasztornej kaplicy. Średniaki wyruszyły też na Osiedle w białych albach i obudziły zaciekawienie: Co to dziś za dzień? Na topienie marzanny za późno... Wątpliwości rozwiewał napis: “Dzień Świętości Życia” niesiony dumnie przez dzieci. Jak wszyscy przeżywaliśmy ten dzień można zobaczyć w galerii.

Kategorie
29 września – Wycieczka Starszaków
Na dziś starszaki zaplanowały sobie wycieczkę w celu zwiedzania najważniejszych obiektów Krakowa w okolicy Rynku
MSZA ŚWIĘTA
Msze Święte dla dzieci i rodziców będą odprawiane w drugie niedziele miesiąca o godzinie 11.00
Mobilna Filharmonia
Dziś Mobilna Filharmonia zagrała pierwszy koncert w przedszkolu w roku szkolnym 2022-23. Muzyka, taniec, historia,
Międzynarodowy Dzień Kropki
Święto kreatywności, odwagi i zabaw… W naszym przedszkolu do Dnia Kropki dzieci przygotowywały się już