Miesiąc Dzień Uroczystość Kogo dotyczy

Raz w miesiącu
g. 11.00
Msza Święta Dzieci, ich Rodzice, nauczyciele i personel przedszkola.
1. 26 X wtorek   Pasowanie na Przedszkolaka   Uroczystość wewnątrzprzedszkolna, z udziałem starszych oddziałów (przed południem) i rodziców Maluszków  (po południu).
2. 10 XI czwartek Kwiaty Polskiego Narodu Dzień Narodowy. Obowiązuje strój biało-czerwony.
Dzieci uczą się w domu trzech podanych przez nauczycieli piosenek patriotycznych.
3.
07 XII
czwartek ok. g. 12.45 Spotkanie ze św. Mikołajem Wizyta św. Mikołaja połączona z rozdaniem dzieciom upominków.
4. 23 XII piątek Przedszkolne Betlejem, Wigilia Wszystkie grupy przedszkolne, personel. Obowiązuje strój betlejemski: pasterski, anielski, królewski. Maryja i św. Józef – wybór nauczycieli.
5. 05 I czwartek Wędrówka Trzech Króli Wszystkie grupy wędrują po przedszkolu za Trzema Królami śpiewając kolędy.
6.
18 I
19 I

20 I
  Dzień Babci i Dziadka   Prezenty, laurki i całuski dla Babć i Dziadków.
7. 14 II wtorek Dzień Patrona Przedszkola bł. Ojca Gwidona Uroczystość dla wszystkich grup, połączona z niespodziankami.
8. 16 II Tłusty Czwartek Dzień karnawałowy Zabawa taneczna z udziałem wszystkich oddziałów – zabawy, konkursy. Obowiązuje strój karnawałowy.

9.
22 II Środa Popielcowa Nabożeństwo w kaplicy Dzieci z całego przedszkola.
10. 24 III piątek  Dzień Dziękczynienia
za dar życia
Prosimy o przyniesienie zdjęć dzieci z okresu niemowlęctwa – przynajmniej z tygodniowym wyprzedzeniem.
11. 05 IV Wielka Środa Poświęcenie pokarmów – koszyczek wielkanocny
z przedszkola
Spotkanie dzieci i wszystkich pracowników przedszkola, połączone z życzeniami.
Prosimy o uroczysty strój.
12. 29 V

30 V

31 V
Maluchy

wtorek Średniaki

Starszaki
Dzień Mamy i Taty Z udziałem dzieci, nauczycieli i rodziców.
13. 19-27 V piątek – sobota Nowenna przed Zesłaniem
Ducha Świętego
Odmawiamy codziennie Koronkę do Ducha Świętego. Śpiewamy piosenki o Duchu Świętym.
Prosimy o przyniesienie Koronek.
14.
15 VI
czwartek    Pożegnanie absolwentów   Dzieci i rodzice 6-latków.