MiesiącDzieńUroczystośćKogo dotyczy

Raz w miesiącu
niedziela g. 11.30Msza ŚwiętaDzieci, ich Rodzice, nauczyciele i personel przedszkola.
1. 26 Xwtorek  Pasowanie na Przedszkolaka  Uroczystość wewnątrzprzedszkolna, z udziałem starszych oddziałów (przed południem) i rodziców Maluszków  (po południu).
2.10 XIśrodaKwiaty Polskiego NaroduDzień Narodowy. Obowiązuje strój biało-czerwony.
Dzieci uczą się w domu trzech podanych przez nauczycieli piosenek patriotycznych.
3.
07 XII
wtorek ok. g. 12.45Spotkanie ze św. MikołajemWizyta św. Mikołaja połączona z rozdaniem dzieciom upominków.
4.23 XII czwartekPrzedszkolne Betlejem, WigiliaWszystkie grupy przedszkolne, personel. Obowiązuje strój betlejemski: pasterski, anielski, królewski. Maryja i św. Józef – wybór nauczycieli.
5.05 IśrodaWędrówka Trzech KróliWszystkie grupy wędrują po przedszkolu za Trzema Królami śpiewając kolędy.
6.
21 I
piątek  Dzień Babci i Dziadka  Prezenty, laurki i całuski dla Babć i Dziadków.
7.04 IIpiątekDzień Patrona Przedszkola bł. Ojca GwidonaUroczystość dla wszystkich grup, połączona z niespodziankami.
8.24 IITłusty CzwartekDzień karnawałowyZabawa taneczna z udziałem wszystkich oddziałów – zabawy, konkursy. Obowiązuje strój karnawałowy.

9.
02 IIIŚroda PopielcowaNabożeństwo w kaplicyDzieci z całego przedszkola.
10.
25 IIIpiątek Dzień Dziękczynienia
za dar życia
Prosimy o przyniesienie zdjęć dzieci z okresu niemowlęctwa – przynajmniej z tygodniowym wyprzedzeniem.
11.13 IVWielka ŚrodaPoświęcenie pokarmów – koszyczek wielkanocny
z przedszkola
Spotkanie dzieci i wszystkich pracowników przedszkola, połączone z życzeniami.
Prosimy o uroczysty strój.
12.
24 V

25 V

26 V
wtorek: Starszaki

środa: Średniaki

czwartek: Maluchy
Dzień Mamy i Taty Z udziałem dzieci, nauczycieli i rodziców.
13.
27 V-3 VIpiątek – sobotaNowenna przed Zesłaniem
Ducha Świętego
Odmawiamy codziennie Koronkę do Ducha Świętego. Śpiewamy piosenki o Duchu Świętym.
Prosimy o przyniesienie Koronek.
14.

15 VI
środa   Pożegnanie absolwentów  Dzieci i rodzice 6-latków.