13 maja w święto Matki Bożej Fatimskiej rozstrzygnięto konkurs na najładniejszą kapliczkę maryjną wykonaną rodzinnie.

Prace oceniało Jury w składzie:

s. Mariola Lasek – nauczyciel prowadzący zajęcia dodatkowe plastyczne, Paulina Wachowska – animator konkursów, MDK Dom Harcerza, s. Adriana Miś – dyrektor przedszkola

I miejsce – Livia i Nikodem Kocik

II miejsce ex aequo – Klara Szewczyk i Jan Nowiński

III miejsce – Jan i Tomasz Kowalscy

Wyróżnienia: Mikołaj Czopek, Maria Góra

W konkursie wzięło udział 15 prac. Po rozstrzygnięciu konkursu wpłynęła jeszcze jedna praca, która nie wzięła udziału w konkursie.

Przed wręczeniem nagród wszystkie dzieci z przedszkola modliły się w kaplicy Litanią loretańską.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Nagrody fundowało przedszkole.

Pożegnanie Absolwentów 2022
Dziś tj. 23 czerwca odbyło się oficjalne zakończenie roku w Zerówce. Młodsze grupy pożegnały starszych
Spotkanie ze Strażą Miejską
22 czerwca Starszaki udały się do Biblioteki Miejskiej na Ugorku na spotkanie ze Strażą Miejską.
Pchła Szachrajka
21 czerwca to dla Starszaków dzień teatru: “Pchła Szachrajka” w Grotesce.
Talenty
20 czerwca odwiedził nas Teatr Eden z Wieliczki z przedstawieniem: Talenty.