13 maja w święto Matki Bożej Fatimskiej rozstrzygnięto konkurs na najładniejszą kapliczkę maryjną wykonaną rodzinnie.

Prace oceniało Jury w składzie:

s. Mariola Lasek – nauczyciel prowadzący zajęcia dodatkowe plastyczne, Paulina Wachowska – animator konkursów, MDK Dom Harcerza, s. Adriana Miś – dyrektor przedszkola

I miejsce – Livia i Nikodem Kocik

II miejsce ex aequo – Klara Szewczyk i Jan Nowiński

III miejsce – Jan i Tomasz Kowalscy

Wyróżnienia: Mikołaj Czopek, Maria Góra

W konkursie wzięło udział 15 prac. Po rozstrzygnięciu konkursu wpłynęła jeszcze jedna praca, która nie wzięła udziału w konkursie.

Przed wręczeniem nagród wszystkie dzieci z przedszkola modliły się w kaplicy Litanią loretańską.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Nagrody fundowało przedszkole.

LEGENDY KRAKOWSKIE
W mroźny poniedziałkowy dzień starszaki po raz kolejny wybrały się na wycieczkę na Rynek Główny
Sztuka
Gdy nastały szare listopadowe dni w grupie starszaków realizowałam temat tygodnia:„Mali artyści”. W poniedziałkowy poranek
Msza Święta
Raz w miesiącu w drugą niedzielę w naszej klasztornej kaplicy przedszkolaki, ich rodziny i siostry
Kwiaty Polskiego Narodu
Dziś świętowaliśmy rocznicę Odzyskania Niepodległości. Bogaty program stanowiły: 1. Koncert Mobilnej Filharmonii – utwory patriotyczne.