Dziś 11 maja dzieci z oddziału III wyszły na spotkanie ze Strażą Miejską zorganizowane przez Teresę Tlatlik (bibliotekarkę) w ramach współpracy z biblioteką na Ugorku. Strażnicy Miasta Krakowa okazali się być nie tylko stanowczymi obrońcami miasta, ale także osobami wrażliwymi na jego piękno i troskę o ekologię w mieście. Mowa była o pracy strażnika na co dzień. Dziękujemy za spotkanie, uśmiech i długą współpracę w dziele edukacji najmłodszych.

29 września – Wycieczka Starszaków
Na dziś starszaki zaplanowały sobie wycieczkę w celu zwiedzania najważniejszych obiektów Krakowa w okolicy Rynku
MSZA ŚWIĘTA
Msze Święte dla dzieci i rodziców będą odprawiane w drugie niedziele miesiąca o godzinie 11.00