Dziś rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Dzieci śpiewają Koronkę ku czci Ducha Świętego i piosenki o Duchu Świętym. W piątek prowadziły modlitwę Starszaki. Przed modlitwą dzieci przypomniały sobie jak odmawia się Koronkę.

Śpiewaliśmy: O Stworzycielu (wersja dla dzieci) i Ogniki z przedszkolnej Nutki dla Ducha Świętego.

LEGENDY KRAKOWSKIE
W mroźny poniedziałkowy dzień starszaki po raz kolejny wybrały się na wycieczkę na Rynek Główny
Sztuka
Gdy nastały szare listopadowe dni w grupie starszaków realizowałam temat tygodnia:„Mali artyści”. W poniedziałkowy poranek
Msza Święta
Raz w miesiącu w drugą niedzielę w naszej klasztornej kaplicy przedszkolaki, ich rodziny i siostry
Kwiaty Polskiego Narodu
Dziś świętowaliśmy rocznicę Odzyskania Niepodległości. Bogaty program stanowiły: 1. Koncert Mobilnej Filharmonii – utwory patriotyczne.