Uprzedzając dzień św. Kazimierza delegacja dzieci z przedszkola wraz z nauczycielkami wybrała się do matki Kazimiery Gołębiowskiej z imieninowymi życzeniami. W składzie delegacji znalazły się dzieci i nauczycielki z każdego oddziału. Przygotowano z tej okazji kolorowe kwiaty z papieru, artystyczną ramkę z dziecięcym obrazkiem przedstawiającym Ojca Gwidona, wiersze, piosenkę i słodycze. Goście zostali podjęci przez Przełożoną Generalną w klasztornej rozmównicy. Bardzo wszystkim smakowały soki i ciasto pieczone przez siostry. Prowadzono też miłe rozmowy przy stole. Po poczęstunku matka zaprowadziła dzieci do kościoła św. Tomasza. Dzieci widząc na ścianie obraz Ojca Gwidona, zaśpiewały radośnie: Pobłogosław Ojcze Gwidonie.

Matka Generalna reprezentuje Zgromadzenie Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego, które jest Organem Prowadzącym nasze przedszkole.