yes

Uprzedzając dzień św. Kazimierza delegacja dzieci z przedszkola wraz z nauczycielkami wybrała się do matki Kazimiery Gołębiowskiej z imieninowymi życzeniami. W składzie delegacji znalazły się dzieci i nauczycielki z każdego oddziału. Przygotowano z tej okazji kolorowe kwiaty z papieru, artystyczną ramkę z dziecięcym obrazkiem przedstawiającym Ojca Gwidona, wiersze, piosenkę i słodycze. Goście zostali podjęci przez Przełożoną Generalną w klasztornej rozmównicy. Bardzo wszystkim smakowały soki i ciasto pieczone przez siostry. Prowadzono też miłe rozmowy przy stole. Po poczęstunku matka zaprowadziła dzieci do kościoła św. Tomasza. Dzieci widząc na ścianie obraz Ojca Gwidona, zaśpiewały radośnie: Pobłogosław Ojcze Gwidonie.

Matka Generalna reprezentuje Zgromadzenie Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego, które jest Organem Prowadzącym nasze przedszkole.

 

Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Z wizytą w Centrum Formacji Duchowej – Salwatorianie Kraków
W piątek 7 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do Domu Słowa w Centrum Formacji Duchowej.
Parada smoków 2024 – konkurs
Pani Marta z naszego przedszkola zaprosiła nas na paradę smoków, w której brała udział 9
Konkurs “Mój Lajkonik”
Dzieci z grupy Starszaków wzięły udział w konkursie plastycznym z okazji „Pochodu Lajkonika”, który polegał
KONKURS „NASI ULUBIENI BOHATEROWIE”
  W marcu Starszaki uczestniczyły w wycieczce do Kina Kijów, gdzie oglądały bajkę  „Wyspa Puffinów.
Dzień dziecka w przedszkolu
Atrakcje w przedszkolu: 3 czerwca 2024
Dzień Mamy i Taty u Maluszków
Przedstawienie o małej żabce.