yes

Uprzedzając dzień św. Kazimierza delegacja dzieci z przedszkola wraz z nauczycielkami wybrała się do matki Kazimiery Gołębiowskiej z imieninowymi życzeniami. W składzie delegacji znalazły się dzieci i nauczycielki z każdego oddziału. Przygotowano z tej okazji kolorowe kwiaty z papieru, artystyczną ramkę z dziecięcym obrazkiem przedstawiającym Ojca Gwidona, wiersze, piosenkę i słodycze. Goście zostali podjęci przez Przełożoną Generalną w klasztornej rozmównicy. Bardzo wszystkim smakowały soki i ciasto pieczone przez siostry. Prowadzono też miłe rozmowy przy stole. Po poczęstunku matka zaprowadziła dzieci do kościoła św. Tomasza. Dzieci widząc na ścianie obraz Ojca Gwidona, zaśpiewały radośnie: Pobłogosław Ojcze Gwidonie.

Matka Generalna reprezentuje Zgromadzenie Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego, które jest Organem Prowadzącym nasze przedszkole.

 

Kategorie
Msza Święta 2023-2024
Msze Święte dla dzieci i rodzin, niedziela 11.00 10 września 8 października 12 listopada 10
Akcja ogólnopolska – Sprzątanie świata
Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w akcji Sprzątanie świata – Polska. Mamy rękawice, worki
Życzenia Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024
Szanowni Państwo, Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Uczniowie i Rodzice, Wszyscy, dla których
Legioneloza – co warto wiedzieć?
https://www.gov.pl/web/wsse-krakow/legioneloza—co-warto-wiedziec