U Maluszków już czuć klimat nadchodzącej majówki. Przy sprzyjającej pogodzie wybraliśmy się na spacer, aby poćwiczyć przechodzenie przez ulicę. Zabraliśmy więc nasze lizaki policyjne wykonane na tę okazję. Przy okazji spaceru mieliśmy też mnóstwo radości z bycia razem i obcowania z pięknem natury.

Anna Drozdowska, nauczyciel oddziału I

Zajęcia z położną
  Przygotowując się do obchodów Dnia Świętości Życia, zaprosiliśmy na zajęcia do grupy maluszków mamę
Maluchy w świecie książek
W grupie maluszków przez cały tydzień od 2 do 5 kwietnia wszystkie zajęcia dotyczyły książek.
Życzenia świąteczne
Na Święta Paschalne s. Adriana i cała kadra przedszkola życzy radosnych spotkań z Jezusem Zmartwychwstałym,
Święcenie pokarmów w przedszkolu
Tradycyjnie w Wielką Środę odbywa się w przedszkolu święcenie pokarmów. W tym dniu brakowało tylko
Królowa Śniegu – spektakl muzyczny
Dziś w Kinie Kijów przedszkolaki z oddziału II i III oglądały baśń muzyczną Królowa Śniegu.
Informacje
Drodzy Rodzice 26 marca 2024 – Starszaki Średniaki jadą do Kina Kijów na spektakl muzyczny