yes

22 czerwca od wczesnych godzin porannych w grupie starszaków panował podniosły nastrój. Dlaczego? Przedszkolaki wiedziały, że nadszedł ten dzień do którego się przygotowywali – dzień pożegnania absolwentów. W godzinach przedpołudniowych do sali starszaków zawitały przedszkolaki z grupy I i II pożegnać tych, którzy po wakacjach już nie wrócą, ponieważ pójdą do szkoły. Młodsi koledzy i koleżanki pięknie zaśpiewali i wręczyli samodzielnie wykonane prezenty. Po południu w obecności rodziców i rodzeństwa starszaki przedstawiły program artystyczny: wiersze, piosenki i tańce. Po nich nastąpił bardzo ważny moment dnia: Siostra Dyrektor gratulując, wręczała dyplom ukończenia przedszkola, pamiątkowe tablo i piękną książeczkę pt.: „Mój Anioł Stróż”. Dzieci podchodziły z bardziej lub mniej ukrywanym wzruszeniem, a niektórym, to nawet łezka w oku się zakręciła. Później rodzice wyrazili swoje podziękowanie.

Ogromną niespodzianką dla dzieci był teatr w wykonaniu rodziców, którzy w tajemnicy przygotowali przedstawienie pt. „Zagadkowa szkoła” autorstwa s. Dyrektor. Była radość, dużo śmiechu i dobrej zabawy.

Zwieńczeniem dnia był piknik na placu przedszkolnym przygotowany przez rodziców dla dzieci.

S. Eligia Alina Ryniak, nauczycielka oddziału III

Kategorie
Msza Święta 2023-2024
Msze Święte dla dzieci i rodzin, niedziela 11.00 10 września 8 października 12 listopada 10
Akcja ogólnopolska – Sprzątanie świata
Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w akcji Sprzątanie świata – Polska. Mamy rękawice, worki
Życzenia Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024
Szanowni Państwo, Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Uczniowie i Rodzice, Wszyscy, dla których
Legioneloza – co warto wiedzieć?
https://www.gov.pl/web/wsse-krakow/legioneloza—co-warto-wiedziec