Dni adaptacyjne dla dzieci z oddziału I (Maluchy) odbędą się 30 i 31 sierpnia -w godzinach 10.00 – 12.00. Zapraszamy dzieci (każde z jednym rodzicem). Zajęcia poprowadzą nauczycielki s. Eligia Ryniak i s. Stella Porębna.

Informujemy, że rozpoczynamy nowy rok w przedszkolu w piątek dnia 1 września 2023 r. Zapraszamy w tradycyjnych godzinach pracy.

Uroczysta inauguracja roku odbędzie się 10 września – Msza Święta dla dzieci i ich rodzin o godzinie 11.00. w kaplicy klasztornej.

Kategorie Aktualności, Ogłoszenia