Przyszedł czas na Wigilię w przedszkolu, którą poprzedził orszak do Betlejem.  W orszaku wędrowali: Maryja z Józefem, aniołowie pasterze, królowie i personel przedszkola. Śpiewano jeszcze adwentowe piosenki. Po wejściu na salę Starszaków, czyli do Betlejem wydarzyło się to co miało się wydarzyć: Maryja porodziła Synka, śpiewali i tańczyli aniołowie i pasterze. Cały tłum królów ze wszystkich stron świata, czyli z każdej grupy dotarł po wszystkich do Betlejem.

Potem życzenia, opłatek, mandarynki i Wigilia. Jedliśmy długo i powoli słuchając kolęd i pośpiewując w przerwach między daniami.

Nie wyobrażamy sobie Przedszkolnego Betlejem bez Świętej Rodziny i kolędowania.

Pielęgnujmy w rodzinach wspólny śpiew kolęd.