yes

Niedziela Trójcy Świętej.

W czasie na kolejnej Mszy Świętej celebrowanej w kaplicy Sióstr w intencji zamówionej przez rodziców Oli i Wojtusia z naszego przedszkola: Za Mamy sióstr pracujących w przedszkolu – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla żyjących, a dla zmarłych o szczęście wieczne z Bogiem modlimy się również w intencjach wszystkich mam, zwłaszcza z naszego przedszkola, ponieważ jest to Dzień Matki.

Po Mszy Świętej w duchu dziękczynienia Duchowi Świętemu za dar ogłoszenia przez papieża Franciszka błogosławionym Założyciela naszego Zakonu Gwidona z Montpellier, dzieci zaśpiewały “O Stworzycielu” i 7 razy: “Przyjdź, Duchu Święty…”

Od poniedziałku, 27 maja, zapraszamy na uroczyste spotkania w przedszkolu z dziećmi o godzinie 15.30 Mamy: Starszaków (w poniedziałek), Średniaków (we wtorek) i Maluszków (w środę).

Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Z wizytą w Centrum Formacji Duchowej – Salwatorianie Kraków
W piątek 7 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do Domu Słowa w Centrum Formacji Duchowej.
Parada smoków 2024 – konkurs
Pani Marta z naszego przedszkola zaprosiła nas na paradę smoków, w której brała udział 9
Konkurs “Mój Lajkonik”
Dzieci z grupy Starszaków wzięły udział w konkursie plastycznym z okazji „Pochodu Lajkonika”, który polegał
KONKURS „NASI ULUBIENI BOHATEROWIE”
  W marcu Starszaki uczestniczyły w wycieczce do Kina Kijów, gdzie oglądały bajkę  „Wyspa Puffinów.
Dzień dziecka w przedszkolu
Atrakcje w przedszkolu: 3 czerwca 2024
Dzień Mamy i Taty u Maluszków
Przedstawienie o małej żabce.