Niedziela Trójcy Świętej.

W czasie na kolejnej Mszy Świętej celebrowanej w kaplicy Sióstr w intencji zamówionej przez rodziców Oli i Wojtusia z naszego przedszkola: Za Mamy sióstr pracujących w przedszkolu – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla żyjących, a dla zmarłych o szczęście wieczne z Bogiem modlimy się również w intencjach wszystkich mam, zwłaszcza z naszego przedszkola, ponieważ jest to Dzień Matki.

Po Mszy Świętej w duchu dziękczynienia Duchowi Świętemu za dar ogłoszenia przez papieża Franciszka błogosławionym Założyciela naszego Zakonu Gwidona z Montpellier, dzieci zaśpiewały “O Stworzycielu” i 7 razy: “Przyjdź, Duchu Święty…”

Od poniedziałku, 27 maja, zapraszamy na uroczyste spotkania w przedszkolu z dziećmi o godzinie 15.30 Mamy: Starszaków (w poniedziałek), Średniaków (we wtorek) i Maluszków (w środę).