yes

„Wszystko o pociągach” – to temat zajęć prowadzonych w przedszkolu 27 kwietnia przez Państwa Kowalskich. Zajęcia były prowadzone bardzo ciekawie i inspirująco. A zaczęło się od teorii i pytań np.: – Po czym można rozpoznać pociąg?

Gwoździem zajęć była makieta kolejki – dużych rozmiarów, bardzo atrakcyjna, z wagonami, które zawierały różne rzeczy. Po zajęciach słychać było jak dzieci rozmawiają o pociągach i mówią, że poproszą rodziców o zakupienie takiej kolejki…

(Urywki z artykułu s. Eligii do kwietniowego “Słonecznika”)

Kategorie
29 września – Wycieczka Starszaków
Na dziś starszaki zaplanowały sobie wycieczkę w celu zwiedzania najważniejszych obiektów Krakowa w okolicy Rynku
MSZA ŚWIĘTA
Msze Święte dla dzieci i rodziców będą odprawiane w drugie niedziele miesiąca o godzinie 11.00
Mobilna Filharmonia
Dziś Mobilna Filharmonia zagrała pierwszy koncert w przedszkolu w roku szkolnym 2022-23. Muzyka, taniec, historia,
Międzynarodowy Dzień Kropki
Święto kreatywności, odwagi i zabaw… W naszym przedszkolu do Dnia Kropki dzieci przygotowywały się już