yes

„Wszystko o pociągach” – to temat zajęć prowadzonych w przedszkolu 27 kwietnia przez Państwa Kowalskich. Zajęcia były prowadzone bardzo ciekawie i inspirująco. A zaczęło się od teorii i pytań np.: – Po czym można rozpoznać pociąg?

Gwoździem zajęć była makieta kolejki – dużych rozmiarów, bardzo atrakcyjna, z wagonami, które zawierały różne rzeczy. Po zajęciach słychać było jak dzieci rozmawiają o pociągach i mówią, że poproszą rodziców o zakupienie takiej kolejki…

(Urywki z artykułu s. Eligii do kwietniowego “Słonecznika”)

Kategorie
Kreatywne starszaki
Kreatywność! Cóż to takiego? W czym a może czym się wyraża? Jak ją sprawdzić? Kto
Msza Święta z udziałem dzieci
Intencja Mszy Świętej: Trwając w oczekiwaniu na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, prosimy za personel przedszkola,
Nowenna
Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Modlimy się razem z dziećmi odmawiając Koronkę ku
Zapraszamy na Mszę Świętą
Dnia 21 maja 2023 roku w niedzielę o godzinie 11.00 spotkajmy się na kolejnej Mszy