28 kwietnia Oddział II Średniaki udał się busem na wycieczkę do Opatkowic razem z s. Eligią i s. Stellą. Wiosenny wyjazd dostarczył dzieciom dużo słońca i radości: “szkolenie” z OSP, spacery, gospodarstwo ekologiczne, szklarnia i hasanie po świeżej trawie w ogrodzie, a w końcu piknik u hojnych gospodarzy.

Szczególne podziękowanie dla Mamy Zosi i Basi Doniec za zaproszenie i współorganizację wycieczki (przygotowanie atrakcji dla dzieci), poświęcenie czasu, udostępnienie ogrodu na piknik i dobre ciasto – składają siostry i dzieci z przedszkola.

(Szczegóły pojawią się w artykule s. Eligii w “Słoneczniku” kwietniowym)

29 września – Wycieczka Starszaków
Na dziś starszaki zaplanowały sobie wycieczkę w celu zwiedzania najważniejszych obiektów Krakowa w okolicy Rynku
MSZA ŚWIĘTA