yes

28 kwietnia Oddział II Średniaki udał się busem na wycieczkę do Opatkowic razem z s. Eligią i s. Stellą. Wiosenny wyjazd dostarczył dzieciom dużo słońca i radości: “szkolenie” z OSP, spacery, gospodarstwo ekologiczne, szklarnia i hasanie po świeżej trawie w ogrodzie, a w końcu piknik u hojnych gospodarzy.

Szczególne podziękowanie dla Mamy Zosi i Basi Doniec za zaproszenie i współorganizację wycieczki (przygotowanie atrakcji dla dzieci), poświęcenie czasu, udostępnienie ogrodu na piknik i dobre ciasto – składają siostry i dzieci z przedszkola.

(Szczegóły pojawią się w artykule s. Eligii w “Słoneczniku” kwietniowym)

Kategorie
„Leć rakieto – o tym, jak Maluszki w kosmos się wybrały”
Ferie trwają w najlepsze, jedni jadą do babci, inni do egzotycznych krajów, a jeszcze inni
Szopki krakowskie
25 stycznia przedszkolaki z najstarszej grupy pojechały na wycieczkę (zaległą z grudnia) do Muzeum Krakowa
Msza Święta – II półrocze 2023
Terminy Mszy Świętych w II półroczu roku szkolnego 2022/2023, odprawianych dla dzieci i ich rodzin
Dzień Babci i Dziadka u Starszaków
“My mamy Babcie, Babcie nas mają, więc im życzenia wnuczki i wnuki składają….”“Dziadku drogi jak