1 września 2022 rozpoczęcie roku w przedszkolu o godzinie 10.00 Mszą Świętą dla dzieci i rodziców w kaplicy Sióstr.

Po Mszy Świętej przedszkole czynne do godziny 16.30. I oddział (Maluchy) – według ustaleń z rodzicami w czasie dni adaptacyjnych.

Dni adaptacyjne – 29, 30, 31 sierpnia w godzinach 10.00 – 12.00 (dziecko z mamą lub tatą).

Zajęcia z położną
  Przygotowując się do obchodów Dnia Świętości Życia, zaprosiliśmy na zajęcia do grupy maluszków mamę
Maluchy w świecie książek
W grupie maluszków przez cały tydzień od 2 do 5 kwietnia wszystkie zajęcia dotyczyły książek.
Życzenia świąteczne
Na Święta Paschalne s. Adriana i cała kadra przedszkola życzy radosnych spotkań z Jezusem Zmartwychwstałym,
Święcenie pokarmów w przedszkolu
Tradycyjnie w Wielką Środę odbywa się w przedszkolu święcenie pokarmów. W tym dniu brakowało tylko
Królowa Śniegu – spektakl muzyczny
Dziś w Kinie Kijów przedszkolaki z oddziału II i III oglądały baśń muzyczną Królowa Śniegu.
Informacje
Drodzy Rodzice 26 marca 2024 – Starszaki Średniaki jadą do Kina Kijów na spektakl muzyczny