yes

Za nami dni adaptacyjne najmłodszej grupy przedszkolnej – Maluszków. Na dzieci, które wraz z rodzicami przyszły poznać lub przypomnieć sobie jak to jest w przedszkolu, czekały: s. Adriana – dyrektor przedszkola, s. Mariola, s. Franciszka oraz pani Ania – nauczycielki pracujące w grupie. Zajęcia adaptacyjne zostały tak zaplanowane, aby poprzez różnego rodzaju aktywności i zabawy integracyjne umożliwić dzieciom poznanie pomieszczeń przedszkolnych w których będą  przebywać, wzajemne poznanie się  dzieci i nauczycielek oraz  przekazać najważniejsze  informacje związane z dalszym procesem adaptacji i organizacją pracy przedszkola. Były więc powitania z piosenką, gra na instrumentach, maszerowanie, zabawy z chustą animacyjną, wspólne ozdabianie naszego kartonowego przedszkola, wspólne posiłki, a przede wszystkim zabawy swobodne w sali. Dzięki wielkiej odwadze i zaangażowaniu wszystkich czas ten upłynął bardzo szybko, owocnie i przyjemnie.

Anna Drozdowska

Kategorie
„Leć rakieto – o tym, jak Maluszki w kosmos się wybrały”
Ferie trwają w najlepsze, jedni jadą do babci, inni do egzotycznych krajów, a jeszcze inni
Szopki krakowskie
25 stycznia przedszkolaki z najstarszej grupy pojechały na wycieczkę (zaległą z grudnia) do Muzeum Krakowa
Msza Święta – II półrocze 2023
Terminy Mszy Świętych w II półroczu roku szkolnego 2022/2023, odprawianych dla dzieci i ich rodzin
Dzień Babci i Dziadka u Starszaków
“My mamy Babcie, Babcie nas mają, więc im życzenia wnuczki i wnuki składają….”“Dziadku drogi jak