yes

Za nami dni adaptacyjne najmłodszej grupy przedszkolnej – Maluszków. Na dzieci, które wraz z rodzicami przyszły poznać lub przypomnieć sobie jak to jest w przedszkolu, czekały: s. Adriana – dyrektor przedszkola, s. Mariola, s. Franciszka oraz pani Ania – nauczycielki pracujące w grupie. Zajęcia adaptacyjne zostały tak zaplanowane, aby poprzez różnego rodzaju aktywności i zabawy integracyjne umożliwić dzieciom poznanie pomieszczeń przedszkolnych w których będą  przebywać, wzajemne poznanie się  dzieci i nauczycielek oraz  przekazać najważniejsze  informacje związane z dalszym procesem adaptacji i organizacją pracy przedszkola. Były więc powitania z piosenką, gra na instrumentach, maszerowanie, zabawy z chustą animacyjną, wspólne ozdabianie naszego kartonowego przedszkola, wspólne posiłki, a przede wszystkim zabawy swobodne w sali. Dzięki wielkiej odwadze i zaangażowaniu wszystkich czas ten upłynął bardzo szybko, owocnie i przyjemnie.

Anna Drozdowska

Kategorie
Kreatywne starszaki
Kreatywność! Cóż to takiego? W czym a może czym się wyraża? Jak ją sprawdzić? Kto
Msza Święta z udziałem dzieci
Intencja Mszy Świętej: Trwając w oczekiwaniu na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, prosimy za personel przedszkola,
Nowenna
Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Modlimy się razem z dziećmi odmawiając Koronkę ku
Zapraszamy na Mszę Świętą
Dnia 21 maja 2023 roku w niedzielę o godzinie 11.00 spotkajmy się na kolejnej Mszy