yes

Za nami dni adaptacyjne najmłodszej grupy przedszkolnej – Maluszków. Na dzieci, które wraz z rodzicami przyszły poznać lub przypomnieć sobie jak to jest w przedszkolu, czekały: s. Adriana – dyrektor przedszkola, s. Mariola, s. Franciszka oraz pani Ania – nauczycielki pracujące w grupie. Zajęcia adaptacyjne zostały tak zaplanowane, aby poprzez różnego rodzaju aktywności i zabawy integracyjne umożliwić dzieciom poznanie pomieszczeń przedszkolnych w których będą  przebywać, wzajemne poznanie się  dzieci i nauczycielek oraz  przekazać najważniejsze  informacje związane z dalszym procesem adaptacji i organizacją pracy przedszkola. Były więc powitania z piosenką, gra na instrumentach, maszerowanie, zabawy z chustą animacyjną, wspólne ozdabianie naszego kartonowego przedszkola, wspólne posiłki, a przede wszystkim zabawy swobodne w sali. Dzięki wielkiej odwadze i zaangażowaniu wszystkich czas ten upłynął bardzo szybko, owocnie i przyjemnie.

Anna Drozdowska

Kategorie
29 września – Wycieczka Starszaków
Na dziś starszaki zaplanowały sobie wycieczkę w celu zwiedzania najważniejszych obiektów Krakowa w okolicy Rynku
MSZA ŚWIĘTA
Msze Święte dla dzieci i rodziców będą odprawiane w drugie niedziele miesiąca o godzinie 11.00
Mobilna Filharmonia
Dziś Mobilna Filharmonia zagrała pierwszy koncert w przedszkolu w roku szkolnym 2022-23. Muzyka, taniec, historia,
Międzynarodowy Dzień Kropki
Święto kreatywności, odwagi i zabaw… W naszym przedszkolu do Dnia Kropki dzieci przygotowywały się już