Dziś Mobilna Filharmonia zagrała pierwszy koncert w przedszkolu w roku szkolnym 2022-23. Muzyka, taniec, historia, praktyka – zespół w pięcioosobowym składzie przez pół godziny cieszył uszy małych słuchaczy “Cha-chą z Chopinem i sambą z Beethowenem”, bo tak też brzmiał tytuł koncertu. Muzycy prezentowali utwory Chopina i Beethowena w poważnej i rozrywkowej formie zapoznając dzieci z rytmami samby i rhumby. Wykonano też wspólnie jeden taniec, a odważne dzieci miały możliwość zabębnić na specjalnym pudle. Dziękujemy, zapraszamy ponownie.

„Leć rakieto – o tym, jak Maluszki w kosmos się wybrały”
Ferie trwają w najlepsze, jedni jadą do babci, inni do egzotycznych krajów, a jeszcze inni
Szopki krakowskie
25 stycznia przedszkolaki z najstarszej grupy pojechały na wycieczkę (zaległą z grudnia) do Muzeum Krakowa