Dziś Mobilna Filharmonia zagrała pierwszy koncert w przedszkolu w roku szkolnym 2022-23. Muzyka, taniec, historia, praktyka – zespół w pięcioosobowym składzie przez pół godziny cieszył uszy małych słuchaczy “Cha-chą z Chopinem i sambą z Beethowenem”, bo tak też brzmiał tytuł koncertu. Muzycy prezentowali utwory Chopina i Beethowena w poważnej i rozrywkowej formie zapoznając dzieci z rytmami samby i rhumby. Wykonano też wspólnie jeden taniec, a odważne dzieci miały możliwość zabębnić na specjalnym pudle. Dziękujemy, zapraszamy ponownie.

29 września – Wycieczka Starszaków
Na dziś starszaki zaplanowały sobie wycieczkę w celu zwiedzania najważniejszych obiektów Krakowa w okolicy Rynku
MSZA ŚWIĘTA
Msze Święte dla dzieci i rodziców będą odprawiane w drugie niedziele miesiąca o godzinie 11.00