yes

“Dobre rady Świętych…”- pod takim hasłem dzieci z grupy Średniaków przeżywały ostatni dzień października. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola odświętnie ubrane, dzięki czemu czuły,  że dzień ten jest nieco inny od pozostałych. Od samego rana uczestniczyły w przygotowaniu kącika Świętych Patronów w sali, co wprowadziło wyjątkowy nastrój. Dowiedziały się, że każdy ma swojego Patrona, który jest gotowy pomagać. Wzięły udział w zabawie “Droga do nieba”, gdzie wykonały proste czynności, jak ustawianie krzeseł przy stolikach, porządkowanie rzeczy w swojej szafce, uśmiech do kolegi albo koleżanki, dobre słowo, itp. Te zwykle czynności składają się na naszą świętość –  taką radę dała św. Tereska. Dzieci szukały w sali obrazków z postaciami Świętych, m.in. od soli, prezentów, zwierząt. Nie zabrakło także zabawy z piosenką “Święty uśmiechnięty” oraz radosnego okrzyku “paradiso”, bo do takiej radości zachęca nas św. Filip Neri.

  1. Marlena Siuta, nauczycielka oddziału II
Kategorie
Msza Święta 2023-2024
Msze Święte dla dzieci i rodzin, niedziela 11.00 10 września 8 października 12 listopada 10
Akcja ogólnopolska – Sprzątanie świata
Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w akcji Sprzątanie świata – Polska. Mamy rękawice, worki
Życzenia Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024
Szanowni Państwo, Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Uczniowie i Rodzice, Wszyscy, dla których
Legioneloza – co warto wiedzieć?
https://www.gov.pl/web/wsse-krakow/legioneloza—co-warto-wiedziec