1 listopada – Dzień Wszystkich Świętych. Człowiek święty to taki, który wierzy w Boga, ufa Mu, idzie do Niego i czyni dobro ze względu na Boga. Wielu świętych przeszło w ostatnich dniach przez przedszkole w czasie katechez, które nasze siostry katechetki starannie przygotowały dla wszystkich dzieci. W każdej sali pojawiły się okolicznościowe dekoracje ze zdjęciami i imionami dzieci, bo świętość to tylko kwestia… czasu. Każdy może być święty.

Życzymy głębokich zamyśleń w tym dniu nad życiem, powołaniem do świętości i oczekiwanym spotkaniem z Bogiem.

LEGENDY KRAKOWSKIE
W mroźny poniedziałkowy dzień starszaki po raz kolejny wybrały się na wycieczkę na Rynek Główny
Sztuka
Gdy nastały szare listopadowe dni w grupie starszaków realizowałam temat tygodnia:„Mali artyści”. W poniedziałkowy poranek
Msza Święta
Raz w miesiącu w drugą niedzielę w naszej klasztornej kaplicy przedszkolaki, ich rodziny i siostry
Kwiaty Polskiego Narodu
Dziś świętowaliśmy rocznicę Odzyskania Niepodległości. Bogaty program stanowiły: 1. Koncert Mobilnej Filharmonii – utwory patriotyczne.