1 listopada – Dzień Wszystkich Świętych. Człowiek święty to taki, który wierzy w Boga, ufa Mu, idzie do Niego i czyni dobro ze względu na Boga. Wielu świętych przeszło w ostatnich dniach przez przedszkole w czasie katechez, które nasze siostry katechetki starannie przygotowały dla wszystkich dzieci. W każdej sali pojawiły się okolicznościowe dekoracje ze zdjęciami i imionami dzieci, bo świętość to tylko kwestia… czasu. Każdy może być święty.

Życzymy głębokich zamyśleń w tym dniu nad życiem, powołaniem do świętości i oczekiwanym spotkaniem z Bogiem.