yes

7 października średniaki gościły w grupie mamę Jasia N., która przybliżyła dzieciom zawód lekarza. Na spotkanie przyszła z Kubą – ogromnym misiem, którego przytulania nie było końca ?? Jak mówiła mama Jasia, Kuba był bardzo onieśmielony, kiedy czekała go pierwsza wizyta u lekarza. Jednak, jak się okazało, nie było się czego bać, bo lekarz ze spokojem wyjaśniał misiowi cel wizyty i bezboleśnie przeprowadził badanie. Dziś miś Kuba jest “dzielnym pacjentem”. Mama Jasia zachęciła dzieci do troski o zdrowie, do częstego mycia rąk, prawidłowego oddychania, korzystania ze spacerów po lesie, itp.
Dziękujemy mamie Jasia za poświęcony czas, przeprowadzone zajęcia i liczne niespodzianki przygotowane dla średniaków, które widać na zdjęciach. Dzieci podarowały mamie Jasia kwiatka w pudełku – drobny prezent za zajęcia.

s. Marlena Siuta nauczycielka oddziału II

Kategorie
Msza Święta 2023-2024
Msze Święte dla dzieci i rodzin, niedziela 11.00 10 września 8 października 12 listopada 10
Akcja ogólnopolska – Sprzątanie świata
Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w akcji Sprzątanie świata – Polska. Mamy rękawice, worki
Życzenia Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024
Szanowni Państwo, Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Uczniowie i Rodzice, Wszyscy, dla których
Legioneloza – co warto wiedzieć?
https://www.gov.pl/web/wsse-krakow/legioneloza—co-warto-wiedziec