yes

7 października średniaki gościły w grupie mamę Jasia N., która przybliżyła dzieciom zawód lekarza. Na spotkanie przyszła z Kubą – ogromnym misiem, którego przytulania nie było końca ?? Jak mówiła mama Jasia, Kuba był bardzo onieśmielony, kiedy czekała go pierwsza wizyta u lekarza. Jednak, jak się okazało, nie było się czego bać, bo lekarz ze spokojem wyjaśniał misiowi cel wizyty i bezboleśnie przeprowadził badanie. Dziś miś Kuba jest “dzielnym pacjentem”. Mama Jasia zachęciła dzieci do troski o zdrowie, do częstego mycia rąk, prawidłowego oddychania, korzystania ze spacerów po lesie, itp.
Dziękujemy mamie Jasia za poświęcony czas, przeprowadzone zajęcia i liczne niespodzianki przygotowane dla średniaków, które widać na zdjęciach. Dzieci podarowały mamie Jasia kwiatka w pudełku – drobny prezent za zajęcia.

s. Marlena Siuta nauczycielka oddziału II

Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Zajęcia z położną
  Przygotowując się do obchodów Dnia Świętości Życia, zaprosiliśmy na zajęcia do grupy maluszków mamę
Maluchy w świecie książek
W grupie maluszków przez cały tydzień od 2 do 5 kwietnia wszystkie zajęcia dotyczyły książek.
Życzenia świąteczne
Na Święta Paschalne s. Adriana i cała kadra przedszkola życzy radosnych spotkań z Jezusem Zmartwychwstałym,
Święcenie pokarmów w przedszkolu
Tradycyjnie w Wielką Środę odbywa się w przedszkolu święcenie pokarmów. W tym dniu brakowało tylko
Królowa Śniegu – spektakl muzyczny
Dziś w Kinie Kijów przedszkolaki z oddziału II i III oglądały baśń muzyczną Królowa Śniegu.
Informacje
Drodzy Rodzice 26 marca 2024 – Starszaki Średniaki jadą do Kina Kijów na spektakl muzyczny