yes

7 października średniaki gościły w grupie mamę Jasia N., która przybliżyła dzieciom zawód lekarza. Na spotkanie przyszła z Kubą – ogromnym misiem, którego przytulania nie było końca ?? Jak mówiła mama Jasia, Kuba był bardzo onieśmielony, kiedy czekała go pierwsza wizyta u lekarza. Jednak, jak się okazało, nie było się czego bać, bo lekarz ze spokojem wyjaśniał misiowi cel wizyty i bezboleśnie przeprowadził badanie. Dziś miś Kuba jest “dzielnym pacjentem”. Mama Jasia zachęciła dzieci do troski o zdrowie, do częstego mycia rąk, prawidłowego oddychania, korzystania ze spacerów po lesie, itp.
Dziękujemy mamie Jasia za poświęcony czas, przeprowadzone zajęcia i liczne niespodzianki przygotowane dla średniaków, które widać na zdjęciach. Dzieci podarowały mamie Jasia kwiatka w pudełku – drobny prezent za zajęcia.

s. Marlena Siuta nauczycielka oddziału II

Kategorie
LEGENDY KRAKOWSKIE
W mroźny poniedziałkowy dzień starszaki po raz kolejny wybrały się na wycieczkę na Rynek Główny
Sztuka
Gdy nastały szare listopadowe dni w grupie starszaków realizowałam temat tygodnia:„Mali artyści”. W poniedziałkowy poranek
Msza Święta
Raz w miesiącu w drugą niedzielę w naszej klasztornej kaplicy przedszkolaki, ich rodziny i siostry
Kwiaty Polskiego Narodu
Dziś świętowaliśmy rocznicę Odzyskania Niepodległości. Bogaty program stanowiły: 1. Koncert Mobilnej Filharmonii – utwory patriotyczne.