yes

7 października średniaki gościły w grupie mamę Jasia N., która przybliżyła dzieciom zawód lekarza. Na spotkanie przyszła z Kubą – ogromnym misiem, którego przytulania nie było końca ?? Jak mówiła mama Jasia, Kuba był bardzo onieśmielony, kiedy czekała go pierwsza wizyta u lekarza. Jednak, jak się okazało, nie było się czego bać, bo lekarz ze spokojem wyjaśniał misiowi cel wizyty i bezboleśnie przeprowadził badanie. Dziś miś Kuba jest “dzielnym pacjentem”. Mama Jasia zachęciła dzieci do troski o zdrowie, do częstego mycia rąk, prawidłowego oddychania, korzystania ze spacerów po lesie, itp.
Dziękujemy mamie Jasia za poświęcony czas, przeprowadzone zajęcia i liczne niespodzianki przygotowane dla średniaków, które widać na zdjęciach. Dzieci podarowały mamie Jasia kwiatka w pudełku – drobny prezent za zajęcia.

s. Marlena Siuta nauczycielka oddziału II

Kategorie
Kreatywne starszaki
Kreatywność! Cóż to takiego? W czym a może czym się wyraża? Jak ją sprawdzić? Kto
Msza Święta z udziałem dzieci
Intencja Mszy Świętej: Trwając w oczekiwaniu na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, prosimy za personel przedszkola,
Nowenna
Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Modlimy się razem z dziećmi odmawiając Koronkę ku
Zapraszamy na Mszę Świętą
Dnia 21 maja 2023 roku w niedzielę o godzinie 11.00 spotkajmy się na kolejnej Mszy