yes

“My mamy Babcie, Babcie nas mają, więc im życzenia wnuczki i wnuki składają….”
“Dziadku drogi jak się cieszę, ze takiego Dziadka mam”.
Oto fragmenty wierszy, które recytowały przedszkolaki z najstarszej grupy zebranym licznie Kochanym Babciom i Kochanym Dziadkom 20 stycznia z okazji ich święta.
Po przywitaniu Gości starszaki wierne tradycji przedszkola przedstawiły “Jasełka”, zachęcając wszystkich obecnych do wspólnego kolędowania. Mali aktorzy zaangażowali się w odgrywane role i z większą lub mniejszą tremą, ale nade wszystko z miłością, dedykowali swój występ Babciom i Dziadziom. Nie zabrakło również piosenek. “Razem” – to tytuł pięknej piosenki napisanej w naszym przedszkolu, a która jest w Nutce dla Babci i Dziadka.
Oczywiste nie zabrakło również prezentów wykonanych własnoręcznie przez wnuków oraz słodkiego poczęstunku. Babcia i Dziadziuś dla wnuków zrobią wszystko. I to działa też w drugą stronę 😀. My, nauczyciele, byliśmy świadkami tego, że dzieci również są gotowe, na miarę swoich możliwości, na poświęcenie czasu, talentów, pracy, by sprawić przyjemność osobom, które kochają.

s. Eligia Alina Ryniak, nauczycielka oddziału III

Kategorie
Kreatywne starszaki
Kreatywność! Cóż to takiego? W czym a może czym się wyraża? Jak ją sprawdzić? Kto
Msza Święta z udziałem dzieci
Intencja Mszy Świętej: Trwając w oczekiwaniu na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, prosimy za personel przedszkola,
Nowenna
Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Modlimy się razem z dziećmi odmawiając Koronkę ku
Zapraszamy na Mszę Świętą
Dnia 21 maja 2023 roku w niedzielę o godzinie 11.00 spotkajmy się na kolejnej Mszy