yes

“My mamy Babcie, Babcie nas mają, więc im życzenia wnuczki i wnuki składają….”
“Dziadku drogi jak się cieszę, ze takiego Dziadka mam”.
Oto fragmenty wierszy, które recytowały przedszkolaki z najstarszej grupy zebranym licznie Kochanym Babciom i Kochanym Dziadkom 20 stycznia z okazji ich święta.
Po przywitaniu Gości starszaki wierne tradycji przedszkola przedstawiły “Jasełka”, zachęcając wszystkich obecnych do wspólnego kolędowania. Mali aktorzy zaangażowali się w odgrywane role i z większą lub mniejszą tremą, ale nade wszystko z miłością, dedykowali swój występ Babciom i Dziadziom. Nie zabrakło również piosenek. “Razem” – to tytuł pięknej piosenki napisanej w naszym przedszkolu, a która jest w Nutce dla Babci i Dziadka.
Oczywiste nie zabrakło również prezentów wykonanych własnoręcznie przez wnuków oraz słodkiego poczęstunku. Babcia i Dziadziuś dla wnuków zrobią wszystko. I to działa też w drugą stronę 😀. My, nauczyciele, byliśmy świadkami tego, że dzieci również są gotowe, na miarę swoich możliwości, na poświęcenie czasu, talentów, pracy, by sprawić przyjemność osobom, które kochają.

s. Eligia Alina Ryniak, nauczycielka oddziału III

Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Zajęcia z położną
  Przygotowując się do obchodów Dnia Świętości Życia, zaprosiliśmy na zajęcia do grupy maluszków mamę
Maluchy w świecie książek
W grupie maluszków przez cały tydzień od 2 do 5 kwietnia wszystkie zajęcia dotyczyły książek.
Życzenia świąteczne
Na Święta Paschalne s. Adriana i cała kadra przedszkola życzy radosnych spotkań z Jezusem Zmartwychwstałym,
Święcenie pokarmów w przedszkolu
Tradycyjnie w Wielką Środę odbywa się w przedszkolu święcenie pokarmów. W tym dniu brakowało tylko
Królowa Śniegu – spektakl muzyczny
Dziś w Kinie Kijów przedszkolaki z oddziału II i III oglądały baśń muzyczną Królowa Śniegu.
Informacje
Drodzy Rodzice 26 marca 2024 – Starszaki Średniaki jadą do Kina Kijów na spektakl muzyczny