yes

“My mamy Babcie, Babcie nas mają, więc im życzenia wnuczki i wnuki składają….”
“Dziadku drogi jak się cieszę, ze takiego Dziadka mam”.
Oto fragmenty wierszy, które recytowały przedszkolaki z najstarszej grupy zebranym licznie Kochanym Babciom i Kochanym Dziadkom 20 stycznia z okazji ich święta.
Po przywitaniu Gości starszaki wierne tradycji przedszkola przedstawiły “Jasełka”, zachęcając wszystkich obecnych do wspólnego kolędowania. Mali aktorzy zaangażowali się w odgrywane role i z większą lub mniejszą tremą, ale nade wszystko z miłością, dedykowali swój występ Babciom i Dziadziom. Nie zabrakło również piosenek. “Razem” – to tytuł pięknej piosenki napisanej w naszym przedszkolu, a która jest w Nutce dla Babci i Dziadka.
Oczywiste nie zabrakło również prezentów wykonanych własnoręcznie przez wnuków oraz słodkiego poczęstunku. Babcia i Dziadziuś dla wnuków zrobią wszystko. I to działa też w drugą stronę 😀. My, nauczyciele, byliśmy świadkami tego, że dzieci również są gotowe, na miarę swoich możliwości, na poświęcenie czasu, talentów, pracy, by sprawić przyjemność osobom, które kochają.

s. Eligia Alina Ryniak, nauczycielka oddziału III

Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Alfabet logopedyczny w listopadzie
Na stronie Logopedia dodano nową relację z realizacji projektu logopedycznego w przedszkolu.
Minął tydzień
W ostatnim tygodniu u starszaków rozmawialiśmy o budowie ciała człowieka. Poznawaliśmy, gdzie się znajduje kolano,
Z kolejną wizytą w Bibliotece Głównej…
Udało się dotrzeć na czas, choć droga do pokonania nie jest krótka. W bibliotece przywitał
W świecie wyobraźni
Miniony tydzień w grupie starszaków przebiegał pod hasłem: “W świecie wyobraźni”. Staraliśmy się rozwijać wyobraźnię
Dwa domy
Listopad 2023
Krakowiaczek
Listopad 2023