yes

“My mamy Babcie, Babcie nas mają, więc im życzenia wnuczki i wnuki składają….”
“Dziadku drogi jak się cieszę, ze takiego Dziadka mam”.
Oto fragmenty wierszy, które recytowały przedszkolaki z najstarszej grupy zebranym licznie Kochanym Babciom i Kochanym Dziadkom 20 stycznia z okazji ich święta.
Po przywitaniu Gości starszaki wierne tradycji przedszkola przedstawiły “Jasełka”, zachęcając wszystkich obecnych do wspólnego kolędowania. Mali aktorzy zaangażowali się w odgrywane role i z większą lub mniejszą tremą, ale nade wszystko z miłością, dedykowali swój występ Babciom i Dziadziom. Nie zabrakło również piosenek. “Razem” – to tytuł pięknej piosenki napisanej w naszym przedszkolu, a która jest w Nutce dla Babci i Dziadka.
Oczywiste nie zabrakło również prezentów wykonanych własnoręcznie przez wnuków oraz słodkiego poczęstunku. Babcia i Dziadziuś dla wnuków zrobią wszystko. I to działa też w drugą stronę 😀. My, nauczyciele, byliśmy świadkami tego, że dzieci również są gotowe, na miarę swoich możliwości, na poświęcenie czasu, talentów, pracy, by sprawić przyjemność osobom, które kochają.

s. Eligia Alina Ryniak, nauczycielka oddziału III

Kategorie
„Leć rakieto – o tym, jak Maluszki w kosmos się wybrały”
Ferie trwają w najlepsze, jedni jadą do babci, inni do egzotycznych krajów, a jeszcze inni
Szopki krakowskie
25 stycznia przedszkolaki z najstarszej grupy pojechały na wycieczkę (zaległą z grudnia) do Muzeum Krakowa
Msza Święta – II półrocze 2023
Terminy Mszy Świętych w II półroczu roku szkolnego 2022/2023, odprawianych dla dzieci i ich rodzin