yes

19 styczeń był uroczystym dzień w przedszkolu, w grupie Średniaków. Dlaczego? Świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Od samego rana przygotowania: odświętne stroje, występy dla innych grup, a po podwieczorku trochę tremy i dużo emocji, żeby jak najpiękniej wyrazić naszą miłość Babciom i Dziadziusiom. Wszyscy oczekiwani zajęli miejsca w sali. Pośród nimi rodzice z kamerami, by nagrać nasze występy dla tych, którzy przybyć nie mogli. No i zaczęło się…
Każdy miał swoją rolę i moment, by wyrazić słowem swoją wdzięczność i miłość. Recytowaliśmy też razem wiersze, śpiewaliśmy ze wszystkich sił. Nie zabrakło też piosenki z dziecięcych lat naszych Drogich Gości. Wszyscy znali piosenkę: „Poszło dziewczę po ziele” a my dodaliśmy jeszcze do tego wdzięczne ruchy. W nasz występ włożyliśmy całe nasze dziecięce serca, przepełnione miłością i wdzięcznością, więc wyszło nam przepięknie. Na koniec prezenciki i całus od wnuczków i wnuczek. Oj, ciężko było niektórym pohamować łzy wzruszenia. Niech ten czas wspólnej radości przedłuży się i pozostanie w sercu, by rozjaśnić naszą codzienność.

W imieniu dzieci z grupy średniaków s. Marlena i s. Daniela

Zdjęcia z próby i z występu.

Kategorie
Kreatywne starszaki
Kreatywność! Cóż to takiego? W czym a może czym się wyraża? Jak ją sprawdzić? Kto
Msza Święta z udziałem dzieci
Intencja Mszy Świętej: Trwając w oczekiwaniu na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, prosimy za personel przedszkola,
Nowenna
Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Modlimy się razem z dziećmi odmawiając Koronkę ku
Zapraszamy na Mszę Świętą
Dnia 21 maja 2023 roku w niedzielę o godzinie 11.00 spotkajmy się na kolejnej Mszy