yes

19 styczeń był uroczystym dzień w przedszkolu, w grupie Średniaków. Dlaczego? Świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Od samego rana przygotowania: odświętne stroje, występy dla innych grup, a po podwieczorku trochę tremy i dużo emocji, żeby jak najpiękniej wyrazić naszą miłość Babciom i Dziadziusiom. Wszyscy oczekiwani zajęli miejsca w sali. Pośród nimi rodzice z kamerami, by nagrać nasze występy dla tych, którzy przybyć nie mogli. No i zaczęło się…
Każdy miał swoją rolę i moment, by wyrazić słowem swoją wdzięczność i miłość. Recytowaliśmy też razem wiersze, śpiewaliśmy ze wszystkich sił. Nie zabrakło też piosenki z dziecięcych lat naszych Drogich Gości. Wszyscy znali piosenkę: „Poszło dziewczę po ziele” a my dodaliśmy jeszcze do tego wdzięczne ruchy. W nasz występ włożyliśmy całe nasze dziecięce serca, przepełnione miłością i wdzięcznością, więc wyszło nam przepięknie. Na koniec prezenciki i całus od wnuczków i wnuczek. Oj, ciężko było niektórym pohamować łzy wzruszenia. Niech ten czas wspólnej radości przedłuży się i pozostanie w sercu, by rozjaśnić naszą codzienność.

W imieniu dzieci z grupy średniaków s. Marlena i s. Daniela

Zdjęcia z próby i z występu.

Kategorie
Msza Święta 2023-2024
Msze Święte dla dzieci i rodzin, niedziela 11.00 10 września 8 października 12 listopada 10
Akcja ogólnopolska – Sprzątanie świata
Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w akcji Sprzątanie świata – Polska. Mamy rękawice, worki
Życzenia Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024
Szanowni Państwo, Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Uczniowie i Rodzice, Wszyscy, dla których
Legioneloza – co warto wiedzieć?
https://www.gov.pl/web/wsse-krakow/legioneloza—co-warto-wiedziec