yes

19 styczeń był uroczystym dzień w przedszkolu, w grupie Średniaków. Dlaczego? Świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Od samego rana przygotowania: odświętne stroje, występy dla innych grup, a po podwieczorku trochę tremy i dużo emocji, żeby jak najpiękniej wyrazić naszą miłość Babciom i Dziadziusiom. Wszyscy oczekiwani zajęli miejsca w sali. Pośród nimi rodzice z kamerami, by nagrać nasze występy dla tych, którzy przybyć nie mogli. No i zaczęło się…
Każdy miał swoją rolę i moment, by wyrazić słowem swoją wdzięczność i miłość. Recytowaliśmy też razem wiersze, śpiewaliśmy ze wszystkich sił. Nie zabrakło też piosenki z dziecięcych lat naszych Drogich Gości. Wszyscy znali piosenkę: „Poszło dziewczę po ziele” a my dodaliśmy jeszcze do tego wdzięczne ruchy. W nasz występ włożyliśmy całe nasze dziecięce serca, przepełnione miłością i wdzięcznością, więc wyszło nam przepięknie. Na koniec prezenciki i całus od wnuczków i wnuczek. Oj, ciężko było niektórym pohamować łzy wzruszenia. Niech ten czas wspólnej radości przedłuży się i pozostanie w sercu, by rozjaśnić naszą codzienność.

W imieniu dzieci z grupy średniaków s. Marlena i s. Daniela

Zdjęcia z próby i z występu.

Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Z wizytą w Centrum Formacji Duchowej – Salwatorianie Kraków
W piątek 7 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do Domu Słowa w Centrum Formacji Duchowej.
Parada smoków 2024 – konkurs
Pani Marta z naszego przedszkola zaprosiła nas na paradę smoków, w której brała udział 9
Konkurs “Mój Lajkonik”
Dzieci z grupy Starszaków wzięły udział w konkursie plastycznym z okazji „Pochodu Lajkonika”, który polegał
KONKURS „NASI ULUBIENI BOHATEROWIE”
  W marcu Starszaki uczestniczyły w wycieczce do Kina Kijów, gdzie oglądały bajkę  „Wyspa Puffinów.
Dzień dziecka w przedszkolu
Atrakcje w przedszkolu: 3 czerwca 2024
Dzień Mamy i Taty u Maluszków
Przedstawienie o małej żabce.