yes

Miniony czas Adwentu, Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok obfitowały w naszym przedszkolu szczególnymi wydarzeniami. Roześmiane dzieci, dekoracje świąteczne, oczekiwanie, opłatek i szczere życzenia – to wszystko wpada głęboko do serca i pozostaje we wspomnieniach.

Równolegle do nurtu beztroskiej dziecięcej radości przepływającego przez przedszkole, płynął też drugi nurt ukryty w sercach dorosłych, rodziców – nurt ofiarności, dzielenia się swoim dostatkiem, otwartym sercem z potrzebującymi, nurt wsparcia, życzliwości, pomocy. Dziękuję wszystkim, którzy przez hojne dary przekazywane przez nasze ręce potrzebującym, uczynili coś wspaniałego: pojawił się uśmiech na twarzy i nadzieja w sercu obdarowanych. Niech ten uśmiech i nadzieja powróci do Waszych serc zwielokrotniona.

s. Adriana Anna Miś

dyrektor przedszkola

Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Alfabet logopedyczny w listopadzie
Na stronie Logopedia dodano nową relację z realizacji projektu logopedycznego w przedszkolu.
Minął tydzień
W ostatnim tygodniu u starszaków rozmawialiśmy o budowie ciała człowieka. Poznawaliśmy, gdzie się znajduje kolano,
Z kolejną wizytą w Bibliotece Głównej…
Udało się dotrzeć na czas, choć droga do pokonania nie jest krótka. W bibliotece przywitał
W świecie wyobraźni
Miniony tydzień w grupie starszaków przebiegał pod hasłem: “W świecie wyobraźni”. Staraliśmy się rozwijać wyobraźnię
Dwa domy
Listopad 2023
Krakowiaczek
Listopad 2023