yes

Miniony czas Adwentu, Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok obfitowały w naszym przedszkolu szczególnymi wydarzeniami. Roześmiane dzieci, dekoracje świąteczne, oczekiwanie, opłatek i szczere życzenia – to wszystko wpada głęboko do serca i pozostaje we wspomnieniach.

Równolegle do nurtu beztroskiej dziecięcej radości przepływającego przez przedszkole, płynął też drugi nurt ukryty w sercach dorosłych, rodziców – nurt ofiarności, dzielenia się swoim dostatkiem, otwartym sercem z potrzebującymi, nurt wsparcia, życzliwości, pomocy. Dziękuję wszystkim, którzy przez hojne dary przekazywane przez nasze ręce potrzebującym, uczynili coś wspaniałego: pojawił się uśmiech na twarzy i nadzieja w sercu obdarowanych. Niech ten uśmiech i nadzieja powróci do Waszych serc zwielokrotniona.

s. Adriana Anna Miś

dyrektor przedszkola

Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Logopedia
Zaktualizowano wpis: https://przedszkole3kanoniczki.pl/logopedia/
Msza Święta – 26 maja 2024
Zapraszamy dzieci i rodziców na kolejną Mszę Świętą celebrowaną w kaplicy Sióstr w intencji zamówionej
Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego
Przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która jest Patronalną Uroczystością Zgromadzenia Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego odprawiliśmy
Ogólnopolski konkurs tańca towarzyskiego
12 maja dwanaścioro dzieci z najstarszej grupy wzięło udział w Ogólnopolskim konkursie tańca towarzyskiego –
Zajęcia otwarte dla rodziców.
Na przełomie kwietnia i maja 2024 roku odbyły się w przedszkolu zajęcia otwarte dla rodziców
Nabór uzupełniający
Są jeszcze wolne miejsca. Od dnia 23 kwietnia 2024 roku przedszkole prowadzi nabór uzupełniający na