yes

Miniony czas Adwentu, Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok obfitowały w naszym przedszkolu szczególnymi wydarzeniami. Roześmiane dzieci, dekoracje świąteczne, oczekiwanie, opłatek i szczere życzenia – to wszystko wpada głęboko do serca i pozostaje we wspomnieniach.

Równolegle do nurtu beztroskiej dziecięcej radości przepływającego przez przedszkole, płynął też drugi nurt ukryty w sercach dorosłych, rodziców – nurt ofiarności, dzielenia się swoim dostatkiem, otwartym sercem z potrzebującymi, nurt wsparcia, życzliwości, pomocy. Dziękuję wszystkim, którzy przez hojne dary przekazywane przez nasze ręce potrzebującym, uczynili coś wspaniałego: pojawił się uśmiech na twarzy i nadzieja w sercu obdarowanych. Niech ten uśmiech i nadzieja powróci do Waszych serc zwielokrotniona.

s. Adriana Anna Miś

dyrektor przedszkola

Kategorie
Kreatywne starszaki
Kreatywność! Cóż to takiego? W czym a może czym się wyraża? Jak ją sprawdzić? Kto
Msza Święta z udziałem dzieci
Intencja Mszy Świętej: Trwając w oczekiwaniu na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, prosimy za personel przedszkola,
Nowenna
Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Modlimy się razem z dziećmi odmawiając Koronkę ku
Zapraszamy na Mszę Świętą
Dnia 21 maja 2023 roku w niedzielę o godzinie 11.00 spotkajmy się na kolejnej Mszy