yes

Miniony czas Adwentu, Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok obfitowały w naszym przedszkolu szczególnymi wydarzeniami. Roześmiane dzieci, dekoracje świąteczne, oczekiwanie, opłatek i szczere życzenia – to wszystko wpada głęboko do serca i pozostaje we wspomnieniach.

Równolegle do nurtu beztroskiej dziecięcej radości przepływającego przez przedszkole, płynął też drugi nurt ukryty w sercach dorosłych, rodziców – nurt ofiarności, dzielenia się swoim dostatkiem, otwartym sercem z potrzebującymi, nurt wsparcia, życzliwości, pomocy. Dziękuję wszystkim, którzy przez hojne dary przekazywane przez nasze ręce potrzebującym, uczynili coś wspaniałego: pojawił się uśmiech na twarzy i nadzieja w sercu obdarowanych. Niech ten uśmiech i nadzieja powróci do Waszych serc zwielokrotniona.

s. Adriana Anna Miś

dyrektor przedszkola

Kategorie
„Leć rakieto – o tym, jak Maluszki w kosmos się wybrały”
Ferie trwają w najlepsze, jedni jadą do babci, inni do egzotycznych krajów, a jeszcze inni
Szopki krakowskie
25 stycznia przedszkolaki z najstarszej grupy pojechały na wycieczkę (zaległą z grudnia) do Muzeum Krakowa
Msza Święta – II półrocze 2023
Terminy Mszy Świętych w II półroczu roku szkolnego 2022/2023, odprawianych dla dzieci i ich rodzin
Dzień Babci i Dziadka u Starszaków
“My mamy Babcie, Babcie nas mają, więc im życzenia wnuczki i wnuki składają….”“Dziadku drogi jak