yes

Tradycyjnie w dniu poprzedzającym uroczystość Objawienia Pańskiego ruszył Orszak Trzech Króli przez przedszkole. W sali Średniaków położonej najdalej od kaplicy, w której był cel wędrówki – Dzieciątko Jezus w żłóbku, zebrali się wszyscy uczestnicy orszaku. s. Marlena wprowadziła dzieci w znaczenie święta i wyruszyliśmy za Trzema Królami z kadzidłem, kredą i kolędą. Obeszliśmy prawie wszystkie pomieszczenia przedszkola idąc do Pana Jezusa. W kaplicy skupiliśmy się przy żłóbku i oddaliśmy cześć Panu Jezusowi. Potem “inną drogą” wróciliśmy do przedszkola.

Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Logopedia
Zaktualizowano wpis: https://przedszkole3kanoniczki.pl/logopedia/
Msza Święta – 26 maja 2024
Zapraszamy dzieci i rodziców na kolejną Mszę Świętą celebrowaną w kaplicy Sióstr w intencji zamówionej
Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego
Przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która jest Patronalną Uroczystością Zgromadzenia Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego odprawiliśmy
Ogólnopolski konkurs tańca towarzyskiego
12 maja dwanaścioro dzieci z najstarszej grupy wzięło udział w Ogólnopolskim konkursie tańca towarzyskiego –
Zajęcia otwarte dla rodziców.
Na przełomie kwietnia i maja 2024 roku odbyły się w przedszkolu zajęcia otwarte dla rodziców
Nabór uzupełniający
Są jeszcze wolne miejsca. Od dnia 23 kwietnia 2024 roku przedszkole prowadzi nabór uzupełniający na