Tradycyjnie w dniu poprzedzającym uroczystość Objawienia Pańskiego ruszył Orszak Trzech Króli przez przedszkole. W sali Średniaków położonej najdalej od kaplicy, w której był cel wędrówki – Dzieciątko Jezus w żłóbku, zebrali się wszyscy uczestnicy orszaku. s. Marlena wprowadziła dzieci w znaczenie święta i wyruszyliśmy za Trzema Królami z kadzidłem, kredą i kolędą. Obeszliśmy prawie wszystkie pomieszczenia przedszkola idąc do Pana Jezusa. W kaplicy skupiliśmy się przy żłóbku i oddaliśmy cześć Panu Jezusowi. Potem “inną drogą” wróciliśmy do przedszkola.

Kreatywne starszaki
Kreatywność! Cóż to takiego? W czym a może czym się wyraża? Jak ją sprawdzić? Kto
Msza Święta z udziałem dzieci
Intencja Mszy Świętej: Trwając w oczekiwaniu na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, prosimy za personel przedszkola,