Przedszkole uczestniczy w projekcie, którego organizatorami są: Fundacja Internationaler Bund Polska, Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa i Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz dzieci UNICEF.

Dnia 6 marca 2023 roku w ramach porozumienia z Fundacją Internationaler Bund Polska, Al. Daszyńskiego 22 w Krakowie przedszkole otrzymało: 3 zestawy edukacyjne dla wszystkich dzieci w przedszkolu i 18 plecaków z wyposażeniem dla dzieci ukraińskich.

Zgodnie z porozumieniem zestawy edukacyjne zostały przekazane do użytku wszystkich oddziałów przedszkola, a plecaki zabiorą dzieci z Ukrainy przebywające obecnie w naszym przedszkolu.