yes

W grupie średniaków odbyły się zajęcia w ramach preorientacji zawodowej. Tym razem poprowadziła je mama Hani. Pani Dagmara przybliżyła dzieciom zawód higienistki stomatologicznej. Najpierw przeczytała książkę, w której bohaterka Pola opowiedziała o higienie jamy ustnej. Następnie pokazała dzieciom niektóre narzędzia stomatologiczne. Średniaki wzięły także udział w zabawie, w której miały za zadanie  zdecydować, co jest zdrowe lub niezdrowe dla zębów. Na koniec obejrzały krótką bajkę edukacyjną i rozwiązały zagadki. Nie zabrakło również niespodzianek: planu mycia zębów, kolorowanki, naklejki, pasty do zębów, itp. Dziękujemy Pani Dagmarze za poświęcony czas, przygotowanie i przeprowadzenie zajęć. Mamy nadzieję, że dzięki tym zajęciom, żadna wizyta w gabinecie stomatologicznym nie będzie straszna.

  1. s. Marlena Monika Siuta
  2.  
Kategorie
Msza Święta 2023-2024
Msze Święte dla dzieci i rodzin, niedziela 11.00 10 września 8 października 12 listopada 10
Akcja ogólnopolska – Sprzątanie świata
Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w akcji Sprzątanie świata – Polska. Mamy rękawice, worki
Życzenia Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024
Szanowni Państwo, Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Uczniowie i Rodzice, Wszyscy, dla których
Legioneloza – co warto wiedzieć?
https://www.gov.pl/web/wsse-krakow/legioneloza—co-warto-wiedziec