yes

W grupie średniaków odbyły się zajęcia w ramach preorientacji zawodowej. Tym razem poprowadziła je mama Hani. Pani Dagmara przybliżyła dzieciom zawód higienistki stomatologicznej. Najpierw przeczytała książkę, w której bohaterka Pola opowiedziała o higienie jamy ustnej. Następnie pokazała dzieciom niektóre narzędzia stomatologiczne. Średniaki wzięły także udział w zabawie, w której miały za zadanie  zdecydować, co jest zdrowe lub niezdrowe dla zębów. Na koniec obejrzały krótką bajkę edukacyjną i rozwiązały zagadki. Nie zabrakło również niespodzianek: planu mycia zębów, kolorowanki, naklejki, pasty do zębów, itp. Dziękujemy Pani Dagmarze za poświęcony czas, przygotowanie i przeprowadzenie zajęć. Mamy nadzieję, że dzięki tym zajęciom, żadna wizyta w gabinecie stomatologicznym nie będzie straszna.

  1. s. Marlena Monika Siuta
  2.  
Kategorie
Kreatywne starszaki
Kreatywność! Cóż to takiego? W czym a może czym się wyraża? Jak ją sprawdzić? Kto
Msza Święta z udziałem dzieci
Intencja Mszy Świętej: Trwając w oczekiwaniu na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, prosimy za personel przedszkola,
Nowenna
Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Modlimy się razem z dziećmi odmawiając Koronkę ku
Zapraszamy na Mszę Świętą
Dnia 21 maja 2023 roku w niedzielę o godzinie 11.00 spotkajmy się na kolejnej Mszy