yes

W grupie średniaków odbyły się zajęcia w ramach preorientacji zawodowej. Tym razem poprowadziła je mama Hani. Pani Dagmara przybliżyła dzieciom zawód higienistki stomatologicznej. Najpierw przeczytała książkę, w której bohaterka Pola opowiedziała o higienie jamy ustnej. Następnie pokazała dzieciom niektóre narzędzia stomatologiczne. Średniaki wzięły także udział w zabawie, w której miały za zadanie  zdecydować, co jest zdrowe lub niezdrowe dla zębów. Na koniec obejrzały krótką bajkę edukacyjną i rozwiązały zagadki. Nie zabrakło również niespodzianek: planu mycia zębów, kolorowanki, naklejki, pasty do zębów, itp. Dziękujemy Pani Dagmarze za poświęcony czas, przygotowanie i przeprowadzenie zajęć. Mamy nadzieję, że dzięki tym zajęciom, żadna wizyta w gabinecie stomatologicznym nie będzie straszna.

  1. s. Marlena Monika Siuta
  2.  
Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Z wizytą w Centrum Formacji Duchowej – Salwatorianie Kraków
W piątek 7 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do Domu Słowa w Centrum Formacji Duchowej.
Parada smoków 2024 – konkurs
Pani Marta z naszego przedszkola zaprosiła nas na paradę smoków, w której brała udział 9
Konkurs “Mój Lajkonik”
Dzieci z grupy Starszaków wzięły udział w konkursie plastycznym z okazji „Pochodu Lajkonika”, który polegał
KONKURS „NASI ULUBIENI BOHATEROWIE”
  W marcu Starszaki uczestniczyły w wycieczce do Kina Kijów, gdzie oglądały bajkę  „Wyspa Puffinów.
Dzień dziecka w przedszkolu
Atrakcje w przedszkolu: 3 czerwca 2024
Dzień Mamy i Taty u Maluszków
Przedstawienie o małej żabce.