yes

W grupie średniaków odbyły się zajęcia w ramach preorientacji zawodowej. Tym razem poprowadziła je mama Hani. Pani Dagmara przybliżyła dzieciom zawód higienistki stomatologicznej. Najpierw przeczytała książkę, w której bohaterka Pola opowiedziała o higienie jamy ustnej. Następnie pokazała dzieciom niektóre narzędzia stomatologiczne. Średniaki wzięły także udział w zabawie, w której miały za zadanie  zdecydować, co jest zdrowe lub niezdrowe dla zębów. Na koniec obejrzały krótką bajkę edukacyjną i rozwiązały zagadki. Nie zabrakło również niespodzianek: planu mycia zębów, kolorowanki, naklejki, pasty do zębów, itp. Dziękujemy Pani Dagmarze za poświęcony czas, przygotowanie i przeprowadzenie zajęć. Mamy nadzieję, że dzięki tym zajęciom, żadna wizyta w gabinecie stomatologicznym nie będzie straszna.

  1. s. Marlena Monika Siuta
  2.  
Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Konkurs recytatorski
Regulamin konkursu recytatorskiego „Polscy poeci dzieciom” Organizator: Organizatorem konkursu jest Przedszkole Nr 3 Zgromadzenia Sióstr
POD ZIEMIĄ, POD WODĄ…
W drugim tygodniu ferii starszaki odkrywały podwodny świat i poznawały skarby Ziemi. Rozmawiały m.in. o
WIOSENNY SPACER ZIMĄ
21 lutego przedszkolaki z grupy maluszków wybrały się na wycieczkę w poszukiwaniu pierwszych zwiastunów wiosny.
Ferie w kosmosie
Rozpoczynając ferie grupa starszaków wyruszyła w kosmos specjalną rakietą, tj. ogromnym pudłem z dostosowanymi do
Bajkomania trwa
W piątkowe popołudnie tj. 16 lutego odwiedziła nas mama Leona przynosząc ciekawą bajkę „Franklin mówi
Bal karnawałowy „Na zamku” – grupa Starszaków
W czwartek 8 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Starszaki zostały zaproszone do