Początek maja, to czas świąt majowych. Średniaki podczas zajęć wzbogacały swoją wiedzę o Polsce. Rozwiązywały zagadki związane z polskimi symbolami narodowymi, śpiewały piosenki z “Nutki patriotycznej”, układały wyrazy o tematyce patriotycznej. Wykonały także prace plastyczne “Kwiaty dla Polski”.
s. Marlena Siuta, nauczycielka oddziału II

Zajęcia z położną
  Przygotowując się do obchodów Dnia Świętości Życia, zaprosiliśmy na zajęcia do grupy maluszków mamę
Maluchy w świecie książek
W grupie maluszków przez cały tydzień od 2 do 5 kwietnia wszystkie zajęcia dotyczyły książek.
Życzenia świąteczne
Na Święta Paschalne s. Adriana i cała kadra przedszkola życzy radosnych spotkań z Jezusem Zmartwychwstałym,
Święcenie pokarmów w przedszkolu
Tradycyjnie w Wielką Środę odbywa się w przedszkolu święcenie pokarmów. W tym dniu brakowało tylko
Królowa Śniegu – spektakl muzyczny
Dziś w Kinie Kijów przedszkolaki z oddziału II i III oglądały baśń muzyczną Królowa Śniegu.
Informacje
Drodzy Rodzice 26 marca 2024 – Starszaki Średniaki jadą do Kina Kijów na spektakl muzyczny