yes

7 listopada na zajęcia do starszaków przyszedł tata Marysi, który pokazał nam kilka sztuczek iluzjonisty. Przyszedł do sali ze srebrną walizką, która od razu zainteresowała dzieci. W walizce było wiele „skarbów” np. tajemnicza wykałaczka, która nie przebiła balona, klucz, który nie wiadomo którędy wpadł do butelki, niezwykłe kubki, które przepuszczały pomponiki mimo, że nie miały żadnej dziury ani pęknięcia i wiele innych ciekawych przedmiotów. Dzieci nie mogły uwierzyć w to co widziały. Próbowały sobie wytłumaczyć na wszelkie możliwe sposoby jak to się stało, że urwana gumka recepturka, nagle znowu była w całości, a pieniążek zniknął im niespodziewanie z pola widzenia…
Ciągle było słychać z ust dzieci, a nawet siostry: „Nie do wiary, jak to się stało?!”

Bardzo dziękujemy Panu Rafałowi za chęć podzielenia się swoim talentem i przygotowanie tak ciekawych zajęć dla naszych dzieci. Dziękujemy także Marysi, która wtajemniczyła nas w umiejętności taty i „zorganizowała” jego przyjście😊.

  1. s. Franciszka Justyna Babiarz, nauczycielka oddziału III
Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Zajęcia z położną
  Przygotowując się do obchodów Dnia Świętości Życia, zaprosiliśmy na zajęcia do grupy maluszków mamę
Maluchy w świecie książek
W grupie maluszków przez cały tydzień od 2 do 5 kwietnia wszystkie zajęcia dotyczyły książek.
Życzenia świąteczne
Na Święta Paschalne s. Adriana i cała kadra przedszkola życzy radosnych spotkań z Jezusem Zmartwychwstałym,
Święcenie pokarmów w przedszkolu
Tradycyjnie w Wielką Środę odbywa się w przedszkolu święcenie pokarmów. W tym dniu brakowało tylko
Królowa Śniegu – spektakl muzyczny
Dziś w Kinie Kijów przedszkolaki z oddziału II i III oglądały baśń muzyczną Królowa Śniegu.
Informacje
Drodzy Rodzice 26 marca 2024 – Starszaki Średniaki jadą do Kina Kijów na spektakl muzyczny