yes

7 listopada na zajęcia do starszaków przyszedł tata Marysi, który pokazał nam kilka sztuczek iluzjonisty. Przyszedł do sali ze srebrną walizką, która od razu zainteresowała dzieci. W walizce było wiele „skarbów” np. tajemnicza wykałaczka, która nie przebiła balona, klucz, który nie wiadomo którędy wpadł do butelki, niezwykłe kubki, które przepuszczały pomponiki mimo, że nie miały żadnej dziury ani pęknięcia i wiele innych ciekawych przedmiotów. Dzieci nie mogły uwierzyć w to co widziały. Próbowały sobie wytłumaczyć na wszelkie możliwe sposoby jak to się stało, że urwana gumka recepturka, nagle znowu była w całości, a pieniążek zniknął im niespodziewanie z pola widzenia…
Ciągle było słychać z ust dzieci, a nawet siostry: „Nie do wiary, jak to się stało?!”

Bardzo dziękujemy Panu Rafałowi za chęć podzielenia się swoim talentem i przygotowanie tak ciekawych zajęć dla naszych dzieci. Dziękujemy także Marysi, która wtajemniczyła nas w umiejętności taty i „zorganizowała” jego przyjście😊.

  1. s. Franciszka Justyna Babiarz, nauczycielka oddziału III
Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Alfabet logopedyczny w listopadzie
Na stronie Logopedia dodano nową relację z realizacji projektu logopedycznego w przedszkolu.
Minął tydzień
W ostatnim tygodniu u starszaków rozmawialiśmy o budowie ciała człowieka. Poznawaliśmy, gdzie się znajduje kolano,
Z kolejną wizytą w Bibliotece Głównej…
Udało się dotrzeć na czas, choć droga do pokonania nie jest krótka. W bibliotece przywitał
W świecie wyobraźni
Miniony tydzień w grupie starszaków przebiegał pod hasłem: “W świecie wyobraźni”. Staraliśmy się rozwijać wyobraźnię
Dwa domy
Listopad 2023
Krakowiaczek
Listopad 2023