yes

W scenariuszu zajęć grupowych logopedycznych prowadzonych dziś u Starszaków przez mgr Martę Smarzewską_Złotnik znalazły się: ćwiczenia usprawniające aparat artykulacyjny, zabawa logopedyczno-ruchowa: “Wiewiórki do dziupli”, ćwiczenie słuchu fonemowego (karmienie wiewiórek orzeszkami – w każdym orzeszku zadanie: zobacz jaki obrazek jest w orzeszku, nazwij go i zdecyduj, którą wiewiórkę nim nakarmisz – “SZ” czy “S”) oraz relaksacja połączona z ćwiczeniem oddechowym – oddychanie nosem. Każde ćwiczenie sprawiało dzieciom dużo radości, ale najwięcej emocji dostarczyło karmienie wiewiórek.

W naszym przedszkolu zajęcia logopedyczne grupowe prowadzone są przez logopedę raz w tygodniu w każdym oddziale.

(SA)

Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Alfabet logopedyczny w listopadzie
Na stronie Logopedia dodano nową relację z realizacji projektu logopedycznego w przedszkolu.
Minął tydzień
W ostatnim tygodniu u starszaków rozmawialiśmy o budowie ciała człowieka. Poznawaliśmy, gdzie się znajduje kolano,
Z kolejną wizytą w Bibliotece Głównej…
Udało się dotrzeć na czas, choć droga do pokonania nie jest krótka. W bibliotece przywitał
W świecie wyobraźni
Miniony tydzień w grupie starszaków przebiegał pod hasłem: “W świecie wyobraźni”. Staraliśmy się rozwijać wyobraźnię
Dwa domy
Listopad 2023
Krakowiaczek
Listopad 2023