yes

Dziś obchodziliśmy uroczyście Dzień Niepodległości Polski. Akademia odbyła się w klasztorze u Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego. Z tej okazji uczestniczyły w niej zaproszone Siostry. W trakcie akademii dzieci wykonywały piosenki patriotyczne również inscenizowane i wiersze, a najstarsza grupa wykonała taniec: krakowiak. Dzięki współpracy z rodzicami dzieci przyszły ubrane w stroje biało-czerwone. Mama Wojtusia i Oli upiekła dla wszystkich przedszkolaków pierniczki i polukrowała je na biało-czerwono. Dziękujemy! Każde dziecko otrzymało w tym dniu biało-czerwoną przypinkę z orłem i nazwą naszego przedszkola.

O godzinie 11.11 zaśpiewaliśmy na baczność Hymn: Jeszcze Polska nie zginęła. Wspólne śpiewanie Mazurka Dąbrowskiego z dziećmi z całej Polski zgłoszonymi do udziału w akcji MEiN: Szkoła do Hymnu stało się tradycją przedszkola.

Na powtórkę Akademii zapraszamy Rodziców dnia 12 listopada 2023 w niedzielę. O 11.00 jest Msza Święta, a po niej występy dzieci ze wszystkich grup.

Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Logopedia
Zaktualizowano wpis: https://przedszkole3kanoniczki.pl/logopedia/
Msza Święta – 26 maja 2024
Zapraszamy dzieci i rodziców na kolejną Mszę Świętą celebrowaną w kaplicy Sióstr w intencji zamówionej
Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego
Przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która jest Patronalną Uroczystością Zgromadzenia Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego odprawiliśmy
Ogólnopolski konkurs tańca towarzyskiego
12 maja dwanaścioro dzieci z najstarszej grupy wzięło udział w Ogólnopolskim konkursie tańca towarzyskiego –
Zajęcia otwarte dla rodziców.
Na przełomie kwietnia i maja 2024 roku odbyły się w przedszkolu zajęcia otwarte dla rodziców
Nabór uzupełniający
Są jeszcze wolne miejsca. Od dnia 23 kwietnia 2024 roku przedszkole prowadzi nabór uzupełniający na