Drodzy Rodzice

26 marca 2024 – Starszaki Średniaki jadą do Kina Kijów na spektakl muzyczny – Królowa Śniegu – plakat dostępny na tablicy ogłoszeń.

27 marca Wielka Środa – uroczyste poświęcenie pokarmów dla dzieci w przedszkolu – dzieci otrzymują koszyczki ze święconką – fundacja przedszkola.

28 marca 2024 – Wielki Czwartek – przedszkole czynne do godziny 13.00

29 marca 2024 – Wielki Piątek – przedszkole nieczynne.

1 kwietnia 2024 – Poniedziałek Wielkanocny – przedszkole nieczynne.

9 kwietnia – rozpoczyna się wizytacja Przełożonej Generalnej m. Kazimiery Gołębiowskiej w domu zakonnym przy naszym przedszkolu. W ramach wizytacji matka spotka się z personelem przedszkola i dziećmi – data do ustalenia.

11 kwietnia – Misterium Wielkanocne – w wykonaniu Starszaków dla rodziców Starszaków – godzina 15.30.

14 kwietnia 2024 roku – Msza Święta z udziałem dzieci i rodziców, godzina 11.00.

Kategorie Aktualności, Ogłoszenia