Dzieci z grupy Starszaków wzięły udział w konkursie plastycznym z okazji „Pochodu Lajkonika”, który polegał na wykonaniu rysunku Lajkonika.
Dnia 6 czerwca Laureatami konkursu z naszego przedszkola została trójka dzieci:
III miejsce: Arion Kougkas
Wyróżnienie: Zofia Doniec i Melania Róg
Gratulujemy!

Udział w konkursie stał się dobrą okazją do rozmowy z dziećmi o emocjach, które towarzyszą zarówno dzieciom nagrodzonym, jak i tym, którzy tym razem muszą poradzić sobie z niepowodzeniem. Dzieci wykazały się dużą umiejętnością radzenia sobie w takich sytuacjach. Wyraziły też chęć wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

s. Franciszka Justyna Babiarz, nauczycielka oddziału III