W marcu Starszaki uczestniczyły w wycieczce do Kina Kijów, gdzie oglądały bajkę  „Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele” oraz brały udział w warsztatach plastycznych. Dzieci zostały także zaproszone do wzięcia udziału w konkursie plastycznym: „Nasi ulubieni bohaterowie”, który polegał na narysowaniu postaci z bajki. Pracę wykonało 14 chętnych dzieci.
3 czerwca konkurs został rozstrzygnięty i wyróżnienie w konkursie otrzymał Florian N. 11 czerwca – odbędzie się wręczenie nagród.

Gratulujemy.

s. Marlena Monika Siuta, nauczycielka oddziału III