yes

Podczas ostatnich dni w grupie starszaków trwały przygotowania do uroczystego pożegnania przedszkola. Dzieci powtarzały wiersze, śpiewały piosenki, ćwiczyły tańce, przygotowywały kwiaty i laurki z podziękowaniem. Zastanawiały się także, za czym najbardziej będą tęsknić. Wśród dziecięcych refleksji znalazły się m.in.: „Będę tęsknić za wspólnymi zabawami, za zajęciami plastycznymi, za ciekawymi zajęciami, za katechezą, za tym, że mogliśmy się poznać, za siostrami, za smacznymi obiadami, za wycieczkami i zabawami na podwórku, za przedszkolną salą, itd.”

Dzień uroczystego pożegnania przedszkola był bogaty w wydarzenia. Przed południem odbyło się spotkanie z młodszymi dziećmi, które zaśpiewały piosenkę oraz wręczyły prezenty dla starszych kolegów. Dla starszaków była to także okazja do wyrażenia wdzięczności dla sióstr i pań pracujących w przedszkolu.

Natomiast po południu miało miejsce świętowanie wspólnie z rodzicami: pokaz tańców-pod kierunkiem p. Piotra, wiersze i piosenki, wręczenie dyplomów przez s. Dyrektor oraz upominków przez nauczycieli z grupy. Rodzice przygotowali prezentację, pełną wspomnień, wdzięczności i uśmiechu, a także piknik na podwórku przedszkolnym.

Dziękujemy za wspólne świętowanie oraz radość tego dnia.

s. Marlena Monika Siuta, s. Franciszka Justyna Babiarz, nauczycielki oddziału III

  1.  
Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Podziękowanie
Dziękujemy wszystkim za piękny rok 2023/2024 w przedszkolu.      
Spotkanie z Siostrami Duchaczkami z Burundi
Dziś odwiedziły przedszkole 3 siostry z Burundi przebywające po raz pierwszy w Polsce. Dzieci z
Ogłoszenie o pracy na rok szkolny 2024/2025
Zatrudnimy od września 2024 roku: 1. Nauczyciel wychowania przedszkolnego – pełny etat (wakat). 2. Pedagog
Uroczyste pożegnanie przedszkola
Podczas ostatnich dni w grupie starszaków trwały przygotowania do uroczystego pożegnania przedszkola. Dzieci powtarzały wiersze,
Z wizytą w Centrum Formacji Duchowej – Salwatorianie Kraków
W piątek 7 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do Domu Słowa w Centrum Formacji Duchowej.
Parada smoków 2024 – konkurs
Pani Marta z naszego przedszkola zaprosiła nas na paradę smoków, w której brała udział 9