yes

20 września przedszkolaki z oddziału II i III odpowiadając na zaproszenie z MDK-u uczestniczyły w zajęciach prowadzonych przez pracowników straży miejskiej. Panowie w sposób bardzo interesujący przekazywali wiedzę z zakresu bezpieczeństwa na drodze. Po teoretycznym wprowadzeniu każde dziecko miało za zadanie prawidłowo przejść przez ulicę, wprowadzając wiedzę w praktyczne działanie. I okazało się, że nie jest to takie oczywiste, ponieważ bardzo łatwo się rozproszyć i zagapić😊. Strażnicy używając znaków drogowych, specjalnych samochodów pozwolili przedszkolakom poczuć się kierowcą. Nie zabrakło też elementu muzycznego: panowie grając na gitarze uczyli piosenek utrwalających poznaną wiedzę z zasad ruchu drogowego.

s. Eligia Ryniak

Kategorie
„Leć rakieto – o tym, jak Maluszki w kosmos się wybrały”
Ferie trwają w najlepsze, jedni jadą do babci, inni do egzotycznych krajów, a jeszcze inni
Szopki krakowskie
25 stycznia przedszkolaki z najstarszej grupy pojechały na wycieczkę (zaległą z grudnia) do Muzeum Krakowa
Msza Święta – II półrocze 2023
Terminy Mszy Świętych w II półroczu roku szkolnego 2022/2023, odprawianych dla dzieci i ich rodzin
Dzień Babci i Dziadka u Starszaków
“My mamy Babcie, Babcie nas mają, więc im życzenia wnuczki i wnuki składają….”“Dziadku drogi jak