yes

Co w swoim koszu przyniosła Pani Jesień? Były kolorowe listki, warzywa, owoce i…promyki słońca zaglądające przez okno do średniakowej sali. O czym myślała Pani Jesień? Może o tym, że to jeszcze nie koniec jesiennych darów. I chyba nikt nie spodziewał się, że przyniesie jeszcze … tak dużą ilość kasztanów🙂 A przy tym mnóstwo radości z zabawy i tworzenia kasztanowych dzieł. Dziękujemy Rodzicom Marysi i Hani za ogromną ilość kasztanów przyniesionych do przedszkola. Za te suche i te zbierane po deszczu🙂 I wszystkim dzieciom, które zbierały kasztany w drodze do przedszkola. Średniaki podzieliły się z pozostałymi grupami, a i tak dużo zostało 🙂

s. Marlena Siuta

Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Relacja z Konkursu Recytatorskiego
W środę 10 kwietnia odbył się w naszym przedszkolu Konkurs recytatorski : „Polscy poeci dzieciom”.
Zajęcia z położną
  Przygotowując się do obchodów Dnia Świętości Życia, zaprosiliśmy na zajęcia do grupy maluszków mamę
Maluchy w świecie książek
W grupie maluszków przez cały tydzień od 2 do 5 kwietnia wszystkie zajęcia dotyczyły książek.
Życzenia świąteczne
Na Święta Paschalne s. Adriana i cała kadra przedszkola życzy radosnych spotkań z Jezusem Zmartwychwstałym,
Święcenie pokarmów w przedszkolu
Tradycyjnie w Wielką Środę odbywa się w przedszkolu święcenie pokarmów. W tym dniu brakowało tylko
Królowa Śniegu – spektakl muzyczny
Dziś w Kinie Kijów przedszkolaki z oddziału II i III oglądały baśń muzyczną Królowa Śniegu.