yes

Co w swoim koszu przyniosła Pani Jesień? Były kolorowe listki, warzywa, owoce i…promyki słońca zaglądające przez okno do średniakowej sali. O czym myślała Pani Jesień? Może o tym, że to jeszcze nie koniec jesiennych darów. I chyba nikt nie spodziewał się, że przyniesie jeszcze … tak dużą ilość kasztanów🙂 A przy tym mnóstwo radości z zabawy i tworzenia kasztanowych dzieł. Dziękujemy Rodzicom Marysi i Hani za ogromną ilość kasztanów przyniesionych do przedszkola. Za te suche i te zbierane po deszczu🙂 I wszystkim dzieciom, które zbierały kasztany w drodze do przedszkola. Średniaki podzieliły się z pozostałymi grupami, a i tak dużo zostało 🙂

s. Marlena Siuta

Kategorie
Msza Święta 2023-2024
Msze Święte dla dzieci i rodzin, niedziela 11.00 10 września 8 października 12 listopada 10
Akcja ogólnopolska – Sprzątanie świata
Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w akcji Sprzątanie świata – Polska. Mamy rękawice, worki
Życzenia Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024
Szanowni Państwo, Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Uczniowie i Rodzice, Wszyscy, dla których
Legioneloza – co warto wiedzieć?
https://www.gov.pl/web/wsse-krakow/legioneloza—co-warto-wiedziec