yes

Co w swoim koszu przyniosła Pani Jesień? Były kolorowe listki, warzywa, owoce i…promyki słońca zaglądające przez okno do średniakowej sali. O czym myślała Pani Jesień? Może o tym, że to jeszcze nie koniec jesiennych darów. I chyba nikt nie spodziewał się, że przyniesie jeszcze … tak dużą ilość kasztanów🙂 A przy tym mnóstwo radości z zabawy i tworzenia kasztanowych dzieł. Dziękujemy Rodzicom Marysi i Hani za ogromną ilość kasztanów przyniesionych do przedszkola. Za te suche i te zbierane po deszczu🙂 I wszystkim dzieciom, które zbierały kasztany w drodze do przedszkola. Średniaki podzieliły się z pozostałymi grupami, a i tak dużo zostało 🙂

s. Marlena Siuta

Kategorie
Dzień świętości życia
Obchodzony zwykle dnia 25 marca w Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Mary Pannie Dzień Świętości Życia, w
Ptaki. Wiosenne.
Ptaki nie ruszają się z gniazd. Jakby były z plasteliny. Z pracowni plastycznej Starszaków. Podziwiamy,
Zawód ratujący życie
Dziś na zajęcia do starszaków przyszła Mama Emilki. Weszła do sali ubrana w biały fartuch
5 x wiosna
Wiosna z dnia na dzień się zmienia. Może o to chodzi w tych dziecięcych obrazkach?