yes

Co w swoim koszu przyniosła Pani Jesień? Były kolorowe listki, warzywa, owoce i…promyki słońca zaglądające przez okno do średniakowej sali. O czym myślała Pani Jesień? Może o tym, że to jeszcze nie koniec jesiennych darów. I chyba nikt nie spodziewał się, że przyniesie jeszcze … tak dużą ilość kasztanów🙂 A przy tym mnóstwo radości z zabawy i tworzenia kasztanowych dzieł. Dziękujemy Rodzicom Marysi i Hani za ogromną ilość kasztanów przyniesionych do przedszkola. Za te suche i te zbierane po deszczu🙂 I wszystkim dzieciom, które zbierały kasztany w drodze do przedszkola. Średniaki podzieliły się z pozostałymi grupami, a i tak dużo zostało 🙂

s. Marlena Siuta

Kategorie
LEGENDY KRAKOWSKIE
W mroźny poniedziałkowy dzień starszaki po raz kolejny wybrały się na wycieczkę na Rynek Główny
Sztuka
Gdy nastały szare listopadowe dni w grupie starszaków realizowałam temat tygodnia:„Mali artyści”. W poniedziałkowy poranek
Msza Święta
Raz w miesiącu w drugą niedzielę w naszej klasztornej kaplicy przedszkolaki, ich rodziny i siostry
Kwiaty Polskiego Narodu
Dziś świętowaliśmy rocznicę Odzyskania Niepodległości. Bogaty program stanowiły: 1. Koncert Mobilnej Filharmonii – utwory patriotyczne.