yes

U STARSZAKÓW

Zajęcia muzyczno – ruchowe to doskonały czas na taniec i śpiew połączony z ruchem. Często jest to nie lada wyczyn, by połączyć ze sobą pewną sekwencję gestów, a czasami do tego dodać jeszcze śpiew. Ćwiczymy w ten sposób naszą koordynację wzrokowo-ruchową, co jest bardzo ważnym aspektem w naszym życiu. Podczas zajęć rozwijamy zarówno naszą dużą jak i małą motorykę. Ponadto uczymy się liczyć, przeliczać, ale przede wszystkim współpracować ze sobą. Zajęcia dodatkowe to przyjemne chwile, w których dzieci nawet nie zdają sobie sprawy ile się uczą. A “Wspólnie spędzony czas ubogaca wszystkich nas” (cytat z piosenki przedszkolaka (red.)).

  1. s. Stella Porębna nauczycielka oddziału III
Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Zajęcia z położną
  Przygotowując się do obchodów Dnia Świętości Życia, zaprosiliśmy na zajęcia do grupy maluszków mamę
Maluchy w świecie książek
W grupie maluszków przez cały tydzień od 2 do 5 kwietnia wszystkie zajęcia dotyczyły książek.
Życzenia świąteczne
Na Święta Paschalne s. Adriana i cała kadra przedszkola życzy radosnych spotkań z Jezusem Zmartwychwstałym,
Święcenie pokarmów w przedszkolu
Tradycyjnie w Wielką Środę odbywa się w przedszkolu święcenie pokarmów. W tym dniu brakowało tylko
Królowa Śniegu – spektakl muzyczny
Dziś w Kinie Kijów przedszkolaki z oddziału II i III oglądały baśń muzyczną Królowa Śniegu.
Informacje
Drodzy Rodzice 26 marca 2024 – Starszaki Średniaki jadą do Kina Kijów na spektakl muzyczny