yes

U STARSZAKÓW

Zajęcia muzyczno – ruchowe to doskonały czas na taniec i śpiew połączony z ruchem. Często jest to nie lada wyczyn, by połączyć ze sobą pewną sekwencję gestów, a czasami do tego dodać jeszcze śpiew. Ćwiczymy w ten sposób naszą koordynację wzrokowo-ruchową, co jest bardzo ważnym aspektem w naszym życiu. Podczas zajęć rozwijamy zarówno naszą dużą jak i małą motorykę. Ponadto uczymy się liczyć, przeliczać, ale przede wszystkim współpracować ze sobą. Zajęcia dodatkowe to przyjemne chwile, w których dzieci nawet nie zdają sobie sprawy ile się uczą. A “Wspólnie spędzony czas ubogaca wszystkich nas” (cytat z piosenki przedszkolaka (red.)).

  1. s. Stella Porębna nauczycielka oddziału III
Kategorie
Kreatywne starszaki
Kreatywność! Cóż to takiego? W czym a może czym się wyraża? Jak ją sprawdzić? Kto
Msza Święta z udziałem dzieci
Intencja Mszy Świętej: Trwając w oczekiwaniu na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, prosimy za personel przedszkola,
Nowenna
Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Modlimy się razem z dziećmi odmawiając Koronkę ku
Zapraszamy na Mszę Świętą
Dnia 21 maja 2023 roku w niedzielę o godzinie 11.00 spotkajmy się na kolejnej Mszy