yes

U STARSZAKÓW

Zajęcia muzyczno – ruchowe to doskonały czas na taniec i śpiew połączony z ruchem. Często jest to nie lada wyczyn, by połączyć ze sobą pewną sekwencję gestów, a czasami do tego dodać jeszcze śpiew. Ćwiczymy w ten sposób naszą koordynację wzrokowo-ruchową, co jest bardzo ważnym aspektem w naszym życiu. Podczas zajęć rozwijamy zarówno naszą dużą jak i małą motorykę. Ponadto uczymy się liczyć, przeliczać, ale przede wszystkim współpracować ze sobą. Zajęcia dodatkowe to przyjemne chwile, w których dzieci nawet nie zdają sobie sprawy ile się uczą. A “Wspólnie spędzony czas ubogaca wszystkich nas” (cytat z piosenki przedszkolaka (red.)).

  1. s. Stella Porębna nauczycielka oddziału III
Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Podziękowanie
Dziękujemy wszystkim za piękny rok 2023/2024 w przedszkolu.      
Spotkanie z Siostrami Duchaczkami z Burundi
Dziś odwiedziły przedszkole 3 siostry z Burundi przebywające po raz pierwszy w Polsce. Dzieci z
Ogłoszenie o pracy na rok szkolny 2024/2025
Zatrudnimy od września 2024 roku: 1. Nauczyciel wychowania przedszkolnego – pełny etat (wakat). 2. Pedagog
Uroczyste pożegnanie przedszkola
Podczas ostatnich dni w grupie starszaków trwały przygotowania do uroczystego pożegnania przedszkola. Dzieci powtarzały wiersze,
Z wizytą w Centrum Formacji Duchowej – Salwatorianie Kraków
W piątek 7 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do Domu Słowa w Centrum Formacji Duchowej.
Parada smoków 2024 – konkurs
Pani Marta z naszego przedszkola zaprosiła nas na paradę smoków, w której brała udział 9