yes

U STARSZAKÓW

Zajęcia muzyczno – ruchowe to doskonały czas na taniec i śpiew połączony z ruchem. Często jest to nie lada wyczyn, by połączyć ze sobą pewną sekwencję gestów, a czasami do tego dodać jeszcze śpiew. Ćwiczymy w ten sposób naszą koordynację wzrokowo-ruchową, co jest bardzo ważnym aspektem w naszym życiu. Podczas zajęć rozwijamy zarówno naszą dużą jak i małą motorykę. Ponadto uczymy się liczyć, przeliczać, ale przede wszystkim współpracować ze sobą. Zajęcia dodatkowe to przyjemne chwile, w których dzieci nawet nie zdają sobie sprawy ile się uczą. A “Wspólnie spędzony czas ubogaca wszystkich nas” (cytat z piosenki przedszkolaka (red.)).

  1. s. Stella Porębna nauczycielka oddziału III
Kategorie
Msza Święta 2023-2024
Msze Święte dla dzieci i rodzin, niedziela 11.00 10 września 8 października 12 listopada 10
Akcja ogólnopolska – Sprzątanie świata
Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w akcji Sprzątanie świata – Polska. Mamy rękawice, worki
Życzenia Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024
Szanowni Państwo, Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Uczniowie i Rodzice, Wszyscy, dla których
Legioneloza – co warto wiedzieć?
https://www.gov.pl/web/wsse-krakow/legioneloza—co-warto-wiedziec