yes

We wrześniu zakończyła się ogólnopolska akcja KREDKOBRANIE, w której po raz kolejny wzięliśmy udział. Ma ona na celu wsparcie naszych najmłodszych rodaków mieszkających na terenach dawnej Rzeczypospolitej. Zbierane są przybory szkolne, materiały plastyczne, a także nowe egzemplarze lektur szkolnych. Wszystkie te rzeczy trafią do polskich rodzin i ośrodków edukacyjnych na Litwie, Ukrainie i Białorusi. Cieszymy się, ze również i my mogliśmy pomóc. Dzięki Waszej otwartości i hojnych serc zagości uśmiech na twarzach potrzebujących dzieci, ale także ich rodziców. Pomoc drugiemu człowiekowi to piękny dar jaki możemy ofiarować.

s. Stella Porębna

nauczycielka oddziału III

Koordynator zespołu do spraw charytatywnych

Kategorie
LEGENDY KRAKOWSKIE
W mroźny poniedziałkowy dzień starszaki po raz kolejny wybrały się na wycieczkę na Rynek Główny
Sztuka
Gdy nastały szare listopadowe dni w grupie starszaków realizowałam temat tygodnia:„Mali artyści”. W poniedziałkowy poranek
Msza Święta
Raz w miesiącu w drugą niedzielę w naszej klasztornej kaplicy przedszkolaki, ich rodziny i siostry
Kwiaty Polskiego Narodu
Dziś świętowaliśmy rocznicę Odzyskania Niepodległości. Bogaty program stanowiły: 1. Koncert Mobilnej Filharmonii – utwory patriotyczne.