yes

We wrześniu zakończyła się ogólnopolska akcja KREDKOBRANIE, w której po raz kolejny wzięliśmy udział. Ma ona na celu wsparcie naszych najmłodszych rodaków mieszkających na terenach dawnej Rzeczypospolitej. Zbierane są przybory szkolne, materiały plastyczne, a także nowe egzemplarze lektur szkolnych. Wszystkie te rzeczy trafią do polskich rodzin i ośrodków edukacyjnych na Litwie, Ukrainie i Białorusi. Cieszymy się, ze również i my mogliśmy pomóc. Dzięki Waszej otwartości i hojnych serc zagości uśmiech na twarzach potrzebujących dzieci, ale także ich rodziców. Pomoc drugiemu człowiekowi to piękny dar jaki możemy ofiarować.

s. Stella Porębna

nauczycielka oddziału III

Koordynator zespołu do spraw charytatywnych

Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Z wizytą w Centrum Formacji Duchowej – Salwatorianie Kraków
W piątek 7 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do Domu Słowa w Centrum Formacji Duchowej.
Parada smoków 2024 – konkurs
Pani Marta z naszego przedszkola zaprosiła nas na paradę smoków, w której brała udział 9
Konkurs “Mój Lajkonik”
Dzieci z grupy Starszaków wzięły udział w konkursie plastycznym z okazji „Pochodu Lajkonika”, który polegał
KONKURS „NASI ULUBIENI BOHATEROWIE”
  W marcu Starszaki uczestniczyły w wycieczce do Kina Kijów, gdzie oglądały bajkę  „Wyspa Puffinów.
Dzień dziecka w przedszkolu
Atrakcje w przedszkolu: 3 czerwca 2024
Dzień Mamy i Taty u Maluszków
Przedstawienie o małej żabce.