yes

We wrześniu zakończyła się ogólnopolska akcja KREDKOBRANIE, w której po raz kolejny wzięliśmy udział. Ma ona na celu wsparcie naszych najmłodszych rodaków mieszkających na terenach dawnej Rzeczypospolitej. Zbierane są przybory szkolne, materiały plastyczne, a także nowe egzemplarze lektur szkolnych. Wszystkie te rzeczy trafią do polskich rodzin i ośrodków edukacyjnych na Litwie, Ukrainie i Białorusi. Cieszymy się, ze również i my mogliśmy pomóc. Dzięki Waszej otwartości i hojnych serc zagości uśmiech na twarzach potrzebujących dzieci, ale także ich rodziców. Pomoc drugiemu człowiekowi to piękny dar jaki możemy ofiarować.

s. Stella Porębna

nauczycielka oddziału III

Koordynator zespołu do spraw charytatywnych

Kategorie
Dzień świętości życia
Obchodzony zwykle dnia 25 marca w Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Mary Pannie Dzień Świętości Życia, w
Ptaki. Wiosenne.
Ptaki nie ruszają się z gniazd. Jakby były z plasteliny. Z pracowni plastycznej Starszaków. Podziwiamy,
Zawód ratujący życie
Dziś na zajęcia do starszaków przyszła Mama Emilki. Weszła do sali ubrana w biały fartuch
5 x wiosna
Wiosna z dnia na dzień się zmienia. Może o to chodzi w tych dziecięcych obrazkach?