We wrześniu zakończyła się ogólnopolska akcja KREDKOBRANIE, w której po raz kolejny wzięliśmy udział. Ma ona na celu wsparcie naszych najmłodszych rodaków mieszkających na terenach dawnej Rzeczypospolitej. Zbierane są przybory szkolne, materiały plastyczne, a także nowe egzemplarze lektur szkolnych. Wszystkie te rzeczy trafią do polskich rodzin i ośrodków edukacyjnych na Litwie, Ukrainie i Białorusi. Cieszymy się, ze również i my mogliśmy pomóc. Dzięki Waszej otwartości i hojnych serc zagości uśmiech na twarzach potrzebujących dzieci, ale także ich rodziców. Pomoc drugiemu człowiekowi to piękny dar jaki możemy ofiarować.

s. Stella Porębna

nauczycielka oddziału III

Koordynator zespołu do spraw charytatywnych