yes

Dzieci chętnie się bawią: w sali, na placu zabaw, nawet zajęcia dydaktyczne prowadzone przez nauczycieli i zajęcia dodatkowe są świetną okazją do zabawy i na niej bazują. Do zabawy dzieci wykorzystują każdą okazję i wszystko co się do niej nadaje. Nie możemy zakazać dzieciom się bawić, bo przestaną się rozwijać. W wychowaniu przedszkolnym doceniamy rolę zabawy i dlatego jest tu dużo czasu na zabawę.

Kategorie
Msza Święta 2023-2024
Msze Święte dla dzieci i rodzin, niedziela 11.00 10 września 8 października 12 listopada 10
Akcja ogólnopolska – Sprzątanie świata
Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w akcji Sprzątanie świata – Polska. Mamy rękawice, worki
Życzenia Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024
Szanowni Państwo, Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Uczniowie i Rodzice, Wszyscy, dla których
Legioneloza – co warto wiedzieć?
https://www.gov.pl/web/wsse-krakow/legioneloza—co-warto-wiedziec