yes

Dzieci chętnie się bawią: w sali, na placu zabaw, nawet zajęcia dydaktyczne prowadzone przez nauczycieli i zajęcia dodatkowe są świetną okazją do zabawy i na niej bazują. Do zabawy dzieci wykorzystują każdą okazję i wszystko co się do niej nadaje. Nie możemy zakazać dzieciom się bawić, bo przestaną się rozwijać. W wychowaniu przedszkolnym doceniamy rolę zabawy i dlatego jest tu dużo czasu na zabawę.

Kategorie
Dzień świętości życia
Obchodzony zwykle dnia 25 marca w Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Mary Pannie Dzień Świętości Życia, w
Ptaki. Wiosenne.
Ptaki nie ruszają się z gniazd. Jakby były z plasteliny. Z pracowni plastycznej Starszaków. Podziwiamy,
Zawód ratujący życie
Dziś na zajęcia do starszaków przyszła Mama Emilki. Weszła do sali ubrana w biały fartuch
5 x wiosna
Wiosna z dnia na dzień się zmienia. Może o to chodzi w tych dziecięcych obrazkach?