yes

Dzieci chętnie się bawią: w sali, na placu zabaw, nawet zajęcia dydaktyczne prowadzone przez nauczycieli i zajęcia dodatkowe są świetną okazją do zabawy i na niej bazują. Do zabawy dzieci wykorzystują każdą okazję i wszystko co się do niej nadaje. Nie możemy zakazać dzieciom się bawić, bo przestaną się rozwijać. W wychowaniu przedszkolnym doceniamy rolę zabawy i dlatego jest tu dużo czasu na zabawę.

Kategorie
LEGENDY KRAKOWSKIE
W mroźny poniedziałkowy dzień starszaki po raz kolejny wybrały się na wycieczkę na Rynek Główny
Sztuka
Gdy nastały szare listopadowe dni w grupie starszaków realizowałam temat tygodnia:„Mali artyści”. W poniedziałkowy poranek
Msza Święta
Raz w miesiącu w drugą niedzielę w naszej klasztornej kaplicy przedszkolaki, ich rodziny i siostry
Kwiaty Polskiego Narodu
Dziś świętowaliśmy rocznicę Odzyskania Niepodległości. Bogaty program stanowiły: 1. Koncert Mobilnej Filharmonii – utwory patriotyczne.