Dziś świętowaliśmy rocznicę Odzyskania Niepodległości. Bogaty program stanowiły:

1. Koncert Mobilnej Filharmonii – utwory patriotyczne.

2. Uroczysta akademia w której brały udział zarówno dzieci polskie jak i ukraińskie z naszego przedszkola – wszystkie w biało-czerwonych barwach: maluszki, średniaki i starszaki ze swoimi paniami i siostrami. Przygotowano wiersze, piosenki i układy taneczne specjalnie na ten dzień.

3. Godzina 11.11 – Hymn “Jeszcze Polska nie zginęła” w łączności z dziećmi i w Polsce i za granicą.

LEGENDY KRAKOWSKIE
W mroźny poniedziałkowy dzień starszaki po raz kolejny wybrały się na wycieczkę na Rynek Główny
Sztuka
Gdy nastały szare listopadowe dni w grupie starszaków realizowałam temat tygodnia:„Mali artyści”. W poniedziałkowy poranek