Raz w miesiącu w drugą niedzielę w naszej klasztornej kaplicy przedszkolaki, ich rodziny i siostry spotykają się na wspólnej Eucharystii. Dziś modliliśmy się w dwóch intencjach: dziękowaliśmy Bogu za dar wolnej Ojczyzny oraz prosiliśmy o błogosławieństwo Boże dla Zosi z okazji szóstych urodzin.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za wspólną modlitwę. Zapraszamy wszystkich za miesiąc.

LEGENDY KRAKOWSKIE
W mroźny poniedziałkowy dzień starszaki po raz kolejny wybrały się na wycieczkę na Rynek Główny
Sztuka
Gdy nastały szare listopadowe dni w grupie starszaków realizowałam temat tygodnia:„Mali artyści”. W poniedziałkowy poranek
Kwiaty Polskiego Narodu
Dziś świętowaliśmy rocznicę Odzyskania Niepodległości. Bogaty program stanowiły: 1. Koncert Mobilnej Filharmonii – utwory patriotyczne.