yes

Przed rozpoczęciem okresu Adwentu, czasu wewnętrznego przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia, zorganizowaliśmy u Maluszków warsztaty plastyczne dla chętnych rodziców. Zasadniczym celem tego spotkania była chęć poznania i zintegrowania rodziców między sobą, a także z nauczycielkami. Drugi cel to wykonanie ozdób świątecznych, które wykorzystamy dla upiększenia naszej sali. Frekwencja była niewielka, jednak cieszymy się, że 4 rodziny odpowiedziały na nasze zaproszenie. Mamy nadzieję, że na kolejne warsztaty, które planujemy na wiosnę będzie większy odzew. Poniżej zamieszczamy krótką relację fotograficzną z naszej wspólnej pracy. Wytwory plastyczne już zaczynają upiększać naszą salę. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za przybycie, miłą, radosną atmosferę. Pani Ani dziękujemy za fundację papierowych adwentowych domków. Bez pomocy rodziców, sklejenie ich wszystkich wymagałoby od nas poświęcenia temu sporo czasu. W odpowiednim momencie zdradzimy dzieciom, które ozdoby zrobili rodzice. Będą dumne…dobrze jest tworzyć coś wspólnie. Każdy może mieć swój wkład i powinien. Życzymy pięknego Adwentu – w oczekiwaniu na Tego, który jest powodem naszej radości w Święta, na Jezusa!

s. Mariola Lasek, nauczycielka oddziału I

Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Podziękowanie
Dziękujemy wszystkim za piękny rok 2023/2024 w przedszkolu.      
Spotkanie z Siostrami Duchaczkami z Burundi
Dziś odwiedziły przedszkole 3 siostry z Burundi przebywające po raz pierwszy w Polsce. Dzieci z
Ogłoszenie o pracy na rok szkolny 2024/2025
Zatrudnimy od września 2024 roku: 1. Nauczyciel wychowania przedszkolnego – pełny etat (wakat). 2. Pedagog
Uroczyste pożegnanie przedszkola
Podczas ostatnich dni w grupie starszaków trwały przygotowania do uroczystego pożegnania przedszkola. Dzieci powtarzały wiersze,
Z wizytą w Centrum Formacji Duchowej – Salwatorianie Kraków
W piątek 7 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do Domu Słowa w Centrum Formacji Duchowej.
Parada smoków 2024 – konkurs
Pani Marta z naszego przedszkola zaprosiła nas na paradę smoków, w której brała udział 9