Przed rozpoczęciem okresu Adwentu, czasu wewnętrznego przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia, zorganizowaliśmy u Maluszków warsztaty plastyczne dla chętnych rodziców. Zasadniczym celem tego spotkania była chęć poznania i zintegrowania rodziców między sobą, a także z nauczycielkami. Drugi cel to wykonanie ozdób świątecznych, które wykorzystamy dla upiększenia naszej sali. Frekwencja była niewielka, jednak cieszymy się, że 4 rodziny odpowiedziały na nasze zaproszenie. Mamy nadzieję, że na kolejne warsztaty, które planujemy na wiosnę będzie większy odzew. Poniżej zamieszczamy krótką relację fotograficzną z naszej wspólnej pracy. Wytwory plastyczne już zaczynają upiększać naszą salę. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za przybycie, miłą, radosną atmosferę. Pani Ani dziękujemy za fundację papierowych adwentowych domków. Bez pomocy rodziców, sklejenie ich wszystkich wymagałoby od nas poświęcenia temu sporo czasu. W odpowiednim momencie zdradzimy dzieciom, które ozdoby zrobili rodzice. Będą dumne…dobrze jest tworzyć coś wspólnie. Każdy może mieć swój wkład i powinien. Życzymy pięknego Adwentu – w oczekiwaniu na Tego, który jest powodem naszej radości w Święta, na Jezusa!

s. Mariola Lasek, nauczycielka oddziału I