yes

Jak to bywa w karnawale jest muzyka, tańce, kolorowe przebranie i wiele, wiele radości. Również w naszej grupie bal odbywał się wśród bajkowych postaci, super bohaterów i zabawnych zwierząt. Przez cały tydzień w grupie starszaków opowiadaliśmy sobie o zwyczajach karnawałowych w naszym kraju i na całym świecie. Oglądaliśmy przepiękne stroje i maski, ale przede wszystkim każdy czekał już na dzień, w którym sam założy kolorowy stój i przekroczy próg sali przedszkolnej, która zmieniła się w salę balową. Wiele radości można było usłyszeć w całym przedszkolu w czwartkowy dzień. Były tańce, śpiewy, wiele konkursów i czas na słodki poczęstunek. Dzieci chętnie brały udział w każdej zabawie czy konkurencji. Jak same na koniec dnia powiedziały: „To był wspaniały dzień”. Inne mówiły, że najbardziej podobał im się taniec z balonem i konkurencja „brakujące kółko”. Jeszcze inni najbardziej byli zadowoleni z tego, że za dobre słowo i uśmiech mogli „kupić” coś słodkiego do zjedzenia. Jednym słowem podobało się wszystko, że aż trudno skupić się na czymś konkretnym. Widzieć zadowolenie i szczęście na twarzach dzieci jest czymś wspaniałym.

s. Stella Partycja Porębna, nauczycielka oddziału III

 

Kategorie
Msza Święta 2023-2024
Msze Święte dla dzieci i rodzin, niedziela 11.00 10 września 8 października 12 listopada 10
Akcja ogólnopolska – Sprzątanie świata
Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w akcji Sprzątanie świata – Polska. Mamy rękawice, worki
Życzenia Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024
Szanowni Państwo, Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Uczniowie i Rodzice, Wszyscy, dla których
Legioneloza – co warto wiedzieć?
https://www.gov.pl/web/wsse-krakow/legioneloza—co-warto-wiedziec