yes

Święto Patrona Przedszkola Ojca Gwidona to ekscytujący dzień, pełny niespodzianek. Mimo iż przypada on 6 lutego wszyscy czekaliśmy aż do dziś (14 lutego) na dzieci, które wróciły po feriach do przedszkola, aby razem z nimi świętować.

Co takiego odróżnia ten dzień od innych?  Świąteczny strój – białe mankiety, krawaty i piękne sukienki; podniosły nastrój, zapach gwidonowych chlebków, piosenki o Ojcu Gwidonie, filmiki, scenki, wiersze, drewniane szpitale i prace dzieci ozdobione duchackimi krzyżykami, mały quiz wiedzy i loteryjka w której nie ma pustego losu, teatr światłocieni w wykonaniu dzieci (Starszaków), wesołe panie, roześmiane siostry i rozśpiewane dzieci.

 

Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Zajęcia z położną
  Przygotowując się do obchodów Dnia Świętości Życia, zaprosiliśmy na zajęcia do grupy maluszków mamę
Maluchy w świecie książek
W grupie maluszków przez cały tydzień od 2 do 5 kwietnia wszystkie zajęcia dotyczyły książek.
Życzenia świąteczne
Na Święta Paschalne s. Adriana i cała kadra przedszkola życzy radosnych spotkań z Jezusem Zmartwychwstałym,
Święcenie pokarmów w przedszkolu
Tradycyjnie w Wielką Środę odbywa się w przedszkolu święcenie pokarmów. W tym dniu brakowało tylko
Królowa Śniegu – spektakl muzyczny
Dziś w Kinie Kijów przedszkolaki z oddziału II i III oglądały baśń muzyczną Królowa Śniegu.
Informacje
Drodzy Rodzice 26 marca 2024 – Starszaki Średniaki jadą do Kina Kijów na spektakl muzyczny