yes

Święto Patrona Przedszkola Ojca Gwidona to ekscytujący dzień, pełny niespodzianek. Mimo iż przypada on 6 lutego wszyscy czekaliśmy aż do dziś (14 lutego) na dzieci, które wróciły po feriach do przedszkola, aby razem z nimi świętować.

Co takiego odróżnia ten dzień od innych?  Świąteczny strój – białe mankiety, krawaty i piękne sukienki; podniosły nastrój, zapach gwidonowych chlebków, piosenki o Ojcu Gwidonie, filmiki, scenki, wiersze, drewniane szpitale i prace dzieci ozdobione duchackimi krzyżykami, mały quiz wiedzy i loteryjka w której nie ma pustego losu, teatr światłocieni w wykonaniu dzieci (Starszaków), wesołe panie, roześmiane siostry i rozśpiewane dzieci.

 

Kategorie
Dzień świętości życia
Obchodzony zwykle dnia 25 marca w Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Mary Pannie Dzień Świętości Życia, w
Ptaki. Wiosenne.
Ptaki nie ruszają się z gniazd. Jakby były z plasteliny. Z pracowni plastycznej Starszaków. Podziwiamy,
Zawód ratujący życie
Dziś na zajęcia do starszaków przyszła Mama Emilki. Weszła do sali ubrana w biały fartuch
5 x wiosna
Wiosna z dnia na dzień się zmienia. Może o to chodzi w tych dziecięcych obrazkach?