yes

Święto Patrona Przedszkola Ojca Gwidona to ekscytujący dzień, pełny niespodzianek. Mimo iż przypada on 6 lutego wszyscy czekaliśmy aż do dziś (14 lutego) na dzieci, które wróciły po feriach do przedszkola, aby razem z nimi świętować.

Co takiego odróżnia ten dzień od innych?  Świąteczny strój – białe mankiety, krawaty i piękne sukienki; podniosły nastrój, zapach gwidonowych chlebków, piosenki o Ojcu Gwidonie, filmiki, scenki, wiersze, drewniane szpitale i prace dzieci ozdobione duchackimi krzyżykami, mały quiz wiedzy i loteryjka w której nie ma pustego losu, teatr światłocieni w wykonaniu dzieci (Starszaków), wesołe panie, roześmiane siostry i rozśpiewane dzieci.

 

Kategorie
Msza Święta 2023-2024
Msze Święte dla dzieci i rodzin, niedziela 11.00 10 września 8 października 12 listopada 10
Akcja ogólnopolska – Sprzątanie świata
Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w akcji Sprzątanie świata – Polska. Mamy rękawice, worki
Życzenia Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024
Szanowni Państwo, Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Uczniowie i Rodzice, Wszyscy, dla których
Legioneloza – co warto wiedzieć?
https://www.gov.pl/web/wsse-krakow/legioneloza—co-warto-wiedziec