yes

Do świętowania Dnia Patrona Przedszkola, dzieci z grupy II przygotowywały się przez cały tydzień. Służyły temu zajęcia, które miały na celu przybliżyć postać Ojca Gwidona oraz wartości, którymi żył. Średniaki wzięły udział w akcji “Bank dobrych uczynków – im. Bł. Ojca Gwidona”, dzięki której uczyły się, że cenne są nie tylko wielkie rzeczy, ale nawet najmniejszy wysiłek wykonany z miłością. Przedszkolaki tworzyły także “Dom Ducha Świętego” w którym miały okazję  opiekować się dziećmi.  Ponadto budowały miasto Montpellier z drewnianych klocków,  malowały portret Ojca Gwidona. Podczas katechezy śpiewały i bawiły się z piosenkami o Ojcu Gwidonie. Tworzyły także “Gwidonowy ogródek”, przy którym doskonaliły swoje umiejętności matematyczne, a jednocześnie miały okazję pomagać sobie nawzajem.

Siostry z grupy Średniaków: s. Marlena i s. Daniela

 

Kategorie
Msza Święta 2023-2024
Msze Święte dla dzieci i rodzin, niedziela 11.00 10 września 8 października 12 listopada 10
Akcja ogólnopolska – Sprzątanie świata
Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w akcji Sprzątanie świata – Polska. Mamy rękawice, worki
Życzenia Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024
Szanowni Państwo, Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Uczniowie i Rodzice, Wszyscy, dla których
Legioneloza – co warto wiedzieć?
https://www.gov.pl/web/wsse-krakow/legioneloza—co-warto-wiedziec