yes

Do świętowania Dnia Patrona Przedszkola, dzieci z grupy II przygotowywały się przez cały tydzień. Służyły temu zajęcia, które miały na celu przybliżyć postać Ojca Gwidona oraz wartości, którymi żył. Średniaki wzięły udział w akcji “Bank dobrych uczynków – im. Bł. Ojca Gwidona”, dzięki której uczyły się, że cenne są nie tylko wielkie rzeczy, ale nawet najmniejszy wysiłek wykonany z miłością. Przedszkolaki tworzyły także “Dom Ducha Świętego” w którym miały okazję  opiekować się dziećmi.  Ponadto budowały miasto Montpellier z drewnianych klocków,  malowały portret Ojca Gwidona. Podczas katechezy śpiewały i bawiły się z piosenkami o Ojcu Gwidonie. Tworzyły także “Gwidonowy ogródek”, przy którym doskonaliły swoje umiejętności matematyczne, a jednocześnie miały okazję pomagać sobie nawzajem.

Siostry z grupy Średniaków: s. Marlena i s. Daniela

 

Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Z wizytą w Centrum Formacji Duchowej – Salwatorianie Kraków
W piątek 7 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do Domu Słowa w Centrum Formacji Duchowej.
Parada smoków 2024 – konkurs
Pani Marta z naszego przedszkola zaprosiła nas na paradę smoków, w której brała udział 9
Konkurs “Mój Lajkonik”
Dzieci z grupy Starszaków wzięły udział w konkursie plastycznym z okazji „Pochodu Lajkonika”, który polegał
KONKURS „NASI ULUBIENI BOHATEROWIE”
  W marcu Starszaki uczestniczyły w wycieczce do Kina Kijów, gdzie oglądały bajkę  „Wyspa Puffinów.
Dzień dziecka w przedszkolu
Atrakcje w przedszkolu: 3 czerwca 2024
Dzień Mamy i Taty u Maluszków
Przedstawienie o małej żabce.