yes

Do świętowania Dnia Mamy i Taty średniaki przygotowywały się od dłuższego czasu. Uczyły się ról do bajki “Śpiąca Królewna”, przymierzały stroje, brały udział w próbach na scenie.  Nauczyły się piosenki oraz wierszy dla mamy i taty. W czasie zajęć z kodowania tworzyły serca i naszyjniki z kolorowych pomponów. Przypominały sobie czym zajmują się rodzice i wykonały pracę plastyczną: “Łąka dla mamy i taty” pełną biedronek i kwiatów oraz obrazek i sylwety rodziców – wykorzystując karty pracy. Przygotowały też prezenty – papierowe bukiety, oczywiście w tajemnicy przed rodzicami🙂.

A to wszystko z miłości i wdzięczności do Mamy i Taty, bo “dom to cały świat, gdy się ma kilka lat” (piosenka z Nutki dla Mamy i Taty). Oczekiwany efekt osiągnięty- ogromna radość i wzruszenie rodziców, a nawet podziw, że już tyle potrafią ich kochane pociechy.

s. Marlena Siuta i s. Daniela Ramian, nauczycielki oddziału II
 
Kategorie
Msza Święta 2023-2024
Msze Święte dla dzieci i rodzin, niedziela 11.00 10 września 8 października 12 listopada 10
Akcja ogólnopolska – Sprzątanie świata
Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w akcji Sprzątanie świata – Polska. Mamy rękawice, worki
Życzenia Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024
Szanowni Państwo, Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Uczniowie i Rodzice, Wszyscy, dla których
Legioneloza – co warto wiedzieć?
https://www.gov.pl/web/wsse-krakow/legioneloza—co-warto-wiedziec