yes

Dzień Dziecka to dzień wyjątkowy dla wszystkich dzieci. W przedszkolu też chcieliśmy go przeżyć inaczej niż zwykle. Balony już od bramki przedszkolnej budziły w dzieciach wiele emocji. Udekorowaliśmy też naszą średniakową salę balonami i innymi ozdobami, a potem urządziliśmy przyjęcie, w czasie którego zajadaliśmy się sernikiem z lodami. Ale kto wysiedzi tyle przy stole? Lepszy piknik na świeżym powietrzu, zwłaszcza, że pogoda była piękna tego dnia. Zabraliśmy więc chustę animacyjną, koce, przekąski i poszliśmy na Harcówkę. Tam miło spędziliśmy czas na wspólnej zabawie do obiadu. Chyba się dzieciom podobało bo następnego dnia od rana pytały, czy możemy przedłużyć „Dzień Dziecka”.

s. Daniela Ramian , nauczycielka oddziału II

Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Podziękowanie
Dziękujemy wszystkim za piękny rok 2023/2024 w przedszkolu.      
Spotkanie z Siostrami Duchaczkami z Burundi
Dziś odwiedziły przedszkole 3 siostry z Burundi przebywające po raz pierwszy w Polsce. Dzieci z
Ogłoszenie o pracy na rok szkolny 2024/2025
Zatrudnimy od września 2024 roku: 1. Nauczyciel wychowania przedszkolnego – pełny etat (wakat). 2. Pedagog
Uroczyste pożegnanie przedszkola
Podczas ostatnich dni w grupie starszaków trwały przygotowania do uroczystego pożegnania przedszkola. Dzieci powtarzały wiersze,
Z wizytą w Centrum Formacji Duchowej – Salwatorianie Kraków
W piątek 7 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do Domu Słowa w Centrum Formacji Duchowej.
Parada smoków 2024 – konkurs
Pani Marta z naszego przedszkola zaprosiła nas na paradę smoków, w której brała udział 9