Dzień Dziecka to dzień wyjątkowy dla wszystkich dzieci. W przedszkolu też chcieliśmy go przeżyć inaczej niż zwykle. Balony już od bramki przedszkolnej budziły w dzieciach wiele emocji. Udekorowaliśmy też naszą średniakową salę balonami i innymi ozdobami, a potem urządziliśmy przyjęcie, w czasie którego zajadaliśmy się sernikiem z lodami. Ale kto wysiedzi tyle przy stole? Lepszy piknik na świeżym powietrzu, zwłaszcza, że pogoda była piękna tego dnia. Zabraliśmy więc chustę animacyjną, koce, przekąski i poszliśmy na Harcówkę. Tam miło spędziliśmy czas na wspólnej zabawie do obiadu. Chyba się dzieciom podobało bo następnego dnia od rana pytały, czy możemy przedłużyć „Dzień Dziecka”.

s. Daniela Ramian , nauczycielka oddziału II