yes

Dzień Dziecka to dzień wyjątkowy dla wszystkich dzieci. W przedszkolu też chcieliśmy go przeżyć inaczej niż zwykle. Balony już od bramki przedszkolnej budziły w dzieciach wiele emocji. Udekorowaliśmy też naszą średniakową salę balonami i innymi ozdobami, a potem urządziliśmy przyjęcie, w czasie którego zajadaliśmy się sernikiem z lodami. Ale kto wysiedzi tyle przy stole? Lepszy piknik na świeżym powietrzu, zwłaszcza, że pogoda była piękna tego dnia. Zabraliśmy więc chustę animacyjną, koce, przekąski i poszliśmy na Harcówkę. Tam miło spędziliśmy czas na wspólnej zabawie do obiadu. Chyba się dzieciom podobało bo następnego dnia od rana pytały, czy możemy przedłużyć „Dzień Dziecka”.

s. Daniela Ramian , nauczycielka oddziału II

Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Zajęcia z położną
  Przygotowując się do obchodów Dnia Świętości Życia, zaprosiliśmy na zajęcia do grupy maluszków mamę
Maluchy w świecie książek
W grupie maluszków przez cały tydzień od 2 do 5 kwietnia wszystkie zajęcia dotyczyły książek.
Życzenia świąteczne
Na Święta Paschalne s. Adriana i cała kadra przedszkola życzy radosnych spotkań z Jezusem Zmartwychwstałym,
Święcenie pokarmów w przedszkolu
Tradycyjnie w Wielką Środę odbywa się w przedszkolu święcenie pokarmów. W tym dniu brakowało tylko
Królowa Śniegu – spektakl muzyczny
Dziś w Kinie Kijów przedszkolaki z oddziału II i III oglądały baśń muzyczną Królowa Śniegu.
Informacje
Drodzy Rodzice 26 marca 2024 – Starszaki Średniaki jadą do Kina Kijów na spektakl muzyczny