yes

Dzień Dziecka to dzień wyjątkowy dla wszystkich dzieci. W przedszkolu też chcieliśmy go przeżyć inaczej niż zwykle. Balony już od bramki przedszkolnej budziły w dzieciach wiele emocji. Udekorowaliśmy też naszą średniakową salę balonami i innymi ozdobami, a potem urządziliśmy przyjęcie, w czasie którego zajadaliśmy się sernikiem z lodami. Ale kto wysiedzi tyle przy stole? Lepszy piknik na świeżym powietrzu, zwłaszcza, że pogoda była piękna tego dnia. Zabraliśmy więc chustę animacyjną, koce, przekąski i poszliśmy na Harcówkę. Tam miło spędziliśmy czas na wspólnej zabawie do obiadu. Chyba się dzieciom podobało bo następnego dnia od rana pytały, czy możemy przedłużyć „Dzień Dziecka”.

s. Daniela Ramian , nauczycielka oddziału II

Kategorie
Msza Święta 2023-2024
Msze Święte dla dzieci i rodzin, niedziela 11.00 10 września 8 października 12 listopada 10
Akcja ogólnopolska – Sprzątanie świata
Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w akcji Sprzątanie świata – Polska. Mamy rękawice, worki
Życzenia Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024
Szanowni Państwo, Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Uczniowie i Rodzice, Wszyscy, dla których
Legioneloza – co warto wiedzieć?
https://www.gov.pl/web/wsse-krakow/legioneloza—co-warto-wiedziec