yes

Pierwsze dni września w grupie starszaków już za nami. Co się w tym czasie wydarzyło? Dzieci z radością oczekiwały na rówieśników, opowiadały sobie różne przygody z wakacyjnych wyjazdów. Swoje wspomnienia wyraziły także w formie plastycznej. W sali odkrywały nowe zabawki, poznawały kąciki zabaw, konstruowały z klocków, rysowały, podejmowały próby gry w szachy. Z radością brały także udział w znanych i nowych zabawach integracyjnych. Niezwykłą ciekawość można było zaobserwować u dzieci, gdy do ręki brały swój nowy pakiet edukacyjny. Miały możliwość samodzielnie go rozpakować, podpisać i oczywiście wykonać pierwsze zadania. Nie zabrakło także modlitwy w kaplicy sióstr. Tutaj dzieci modliły się za Siostry i Panie pracujące w przedszkolu, za rodziców i rodzeństwo. Zaśpiewały piosenkę: “Dziś u Twoich stóp”. 

s. Marlena Monika Siuta nauczyciel oddziału III

Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Logopedia
Zaktualizowano wpis: https://przedszkole3kanoniczki.pl/logopedia/
Msza Święta – 26 maja 2024
Zapraszamy dzieci i rodziców na kolejną Mszę Świętą celebrowaną w kaplicy Sióstr w intencji zamówionej
Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego
Przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która jest Patronalną Uroczystością Zgromadzenia Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego odprawiliśmy
Ogólnopolski konkurs tańca towarzyskiego
12 maja dwanaścioro dzieci z najstarszej grupy wzięło udział w Ogólnopolskim konkursie tańca towarzyskiego –
Zajęcia otwarte dla rodziców.
Na przełomie kwietnia i maja 2024 roku odbyły się w przedszkolu zajęcia otwarte dla rodziców
Nabór uzupełniający
Są jeszcze wolne miejsca. Od dnia 23 kwietnia 2024 roku przedszkole prowadzi nabór uzupełniający na