yes

Pierwsze dni września w grupie starszaków już za nami. Co się w tym czasie wydarzyło? Dzieci z radością oczekiwały na rówieśników, opowiadały sobie różne przygody z wakacyjnych wyjazdów. Swoje wspomnienia wyraziły także w formie plastycznej. W sali odkrywały nowe zabawki, poznawały kąciki zabaw, konstruowały z klocków, rysowały, podejmowały próby gry w szachy. Z radością brały także udział w znanych i nowych zabawach integracyjnych. Niezwykłą ciekawość można było zaobserwować u dzieci, gdy do ręki brały swój nowy pakiet edukacyjny. Miały możliwość samodzielnie go rozpakować, podpisać i oczywiście wykonać pierwsze zadania. Nie zabrakło także modlitwy w kaplicy sióstr. Tutaj dzieci modliły się za Siostry i Panie pracujące w przedszkolu, za rodziców i rodzeństwo. Zaśpiewały piosenkę: “Dziś u Twoich stóp”. 

s. Marlena Monika Siuta nauczyciel oddziału III

Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Alfabet logopedyczny w listopadzie
Na stronie Logopedia dodano nową relację z realizacji projektu logopedycznego w przedszkolu.
Minął tydzień
W ostatnim tygodniu u starszaków rozmawialiśmy o budowie ciała człowieka. Poznawaliśmy, gdzie się znajduje kolano,
Z kolejną wizytą w Bibliotece Głównej…
Udało się dotrzeć na czas, choć droga do pokonania nie jest krótka. W bibliotece przywitał
W świecie wyobraźni
Miniony tydzień w grupie starszaków przebiegał pod hasłem: “W świecie wyobraźni”. Staraliśmy się rozwijać wyobraźnię
Dwa domy
Listopad 2023
Krakowiaczek
Listopad 2023