yes

4 września przedszkolaki z grupy I wyszły na spacer. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że dla niektórych dzieci był to pierwszy dzień w przedszkolu. Zostały do tego dobrze przygotowane. Najpierw usłyszały kilka słów o zasadach bezpiecznego poruszania się, następnie zapoznały się z „wężem spacerowym”, którego przedszkolaki od razu polubiły. Zanim wyszliśmy za ogrodzenie były jeszcze ćwiczenia praktyczne na placu zabaw. Spacer, chociaż krótki, był ciekawy i edukacyjny. Piękna przyroda, drzewa i tablica z nazwą ulicy, na której jest nasze przedszkole: LOTNICZA. Spacer tak bardzo spodobał się maluszkom, że następnego dnia 5.09.23r. znów poszliśmy na spacer tylko w innym kierunku i odpowiedzieliśmy na zaproszenie p. Dyrektora MDK-u, aby pobawić się na placu zabaw. Radości było co nie miara. I jak tu nie chodzić do przedszkola?

s. Eligia Alina Ryniak, nauczycielka oddziału I

Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Zajęcia z położną
  Przygotowując się do obchodów Dnia Świętości Życia, zaprosiliśmy na zajęcia do grupy maluszków mamę
Maluchy w świecie książek
W grupie maluszków przez cały tydzień od 2 do 5 kwietnia wszystkie zajęcia dotyczyły książek.
Życzenia świąteczne
Na Święta Paschalne s. Adriana i cała kadra przedszkola życzy radosnych spotkań z Jezusem Zmartwychwstałym,
Święcenie pokarmów w przedszkolu
Tradycyjnie w Wielką Środę odbywa się w przedszkolu święcenie pokarmów. W tym dniu brakowało tylko
Królowa Śniegu – spektakl muzyczny
Dziś w Kinie Kijów przedszkolaki z oddziału II i III oglądały baśń muzyczną Królowa Śniegu.
Informacje
Drodzy Rodzice 26 marca 2024 – Starszaki Średniaki jadą do Kina Kijów na spektakl muzyczny