4 września przedszkolaki z grupy I wyszły na spacer. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że dla niektórych dzieci był to pierwszy dzień w przedszkolu. Zostały do tego dobrze przygotowane. Najpierw usłyszały kilka słów o zasadach bezpiecznego poruszania się, następnie zapoznały się z „wężem spacerowym”, którego przedszkolaki od razu polubiły. Zanim wyszliśmy za ogrodzenie były jeszcze ćwiczenia praktyczne na placu zabaw. Spacer, chociaż krótki, był ciekawy i edukacyjny. Piękna przyroda, drzewa i tablica z nazwą ulicy, na której jest nasze przedszkole: LOTNICZA. Spacer tak bardzo spodobał się maluszkom, że następnego dnia 5.09.23r. znów poszliśmy na spacer tylko w innym kierunku i odpowiedzieliśmy na zaproszenie p. Dyrektora MDK-u, aby pobawić się na placu zabaw. Radości było co nie miara. I jak tu nie chodzić do przedszkola?

s. Eligia Alina Ryniak, nauczycielka oddziału I