yes

25 listopada od 2002 roku obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia, jednak jego historia sięga znacznie dalej, aż do 1902r. W tym roku w grupie maluszków dzień pluszowego misia obchodziliśmy w poniedziałek 27.11.23r. Przy wejściu do sali maluszków siedział bardzo duży, pluszowy miś i uśmiechem zapraszał dzieci do sali, zapewniając, że będzie to przyjemny dzień. A w sali? W sali stał domek dla misiów z mamą misiową i tatą misiem z malutkimi misiami, fotobudka i mnóstwo innych atrakcji. Dzieci przeżyły dzień z misiami w rękach. Maluszki patrząc na misia pluszowego wykonały również swojego misia papierowego. Małe misie towarzyszą nam od dzieciństwa, aż po dorosłość. Są symbolem tego, co dobre, ciepłe i delikatne.

s. Eligia Alina Ryniak

Nauczycielka oddziału I

 

Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Logopedia
Zaktualizowano wpis: https://przedszkole3kanoniczki.pl/logopedia/
Msza Święta – 26 maja 2024
Zapraszamy dzieci i rodziców na kolejną Mszę Świętą celebrowaną w kaplicy Sióstr w intencji zamówionej
Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego
Przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która jest Patronalną Uroczystością Zgromadzenia Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego odprawiliśmy
Ogólnopolski konkurs tańca towarzyskiego
12 maja dwanaścioro dzieci z najstarszej grupy wzięło udział w Ogólnopolskim konkursie tańca towarzyskiego –
Zajęcia otwarte dla rodziców.
Na przełomie kwietnia i maja 2024 roku odbyły się w przedszkolu zajęcia otwarte dla rodziców
Nabór uzupełniający
Są jeszcze wolne miejsca. Od dnia 23 kwietnia 2024 roku przedszkole prowadzi nabór uzupełniający na