yes

25 listopada od 2002 roku obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia, jednak jego historia sięga znacznie dalej, aż do 1902r. W tym roku w grupie maluszków dzień pluszowego misia obchodziliśmy w poniedziałek 27.11.23r. Przy wejściu do sali maluszków siedział bardzo duży, pluszowy miś i uśmiechem zapraszał dzieci do sali, zapewniając, że będzie to przyjemny dzień. A w sali? W sali stał domek dla misiów z mamą misiową i tatą misiem z malutkimi misiami, fotobudka i mnóstwo innych atrakcji. Dzieci przeżyły dzień z misiami w rękach. Maluszki patrząc na misia pluszowego wykonały również swojego misia papierowego. Małe misie towarzyszą nam od dzieciństwa, aż po dorosłość. Są symbolem tego, co dobre, ciepłe i delikatne.

s. Eligia Alina Ryniak

Nauczycielka oddziału I

 

Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Konkurs recytatorski
Regulamin konkursu recytatorskiego „Polscy poeci dzieciom” Organizator: Organizatorem konkursu jest Przedszkole Nr 3 Zgromadzenia Sióstr
POD ZIEMIĄ, POD WODĄ…
W drugim tygodniu ferii starszaki odkrywały podwodny świat i poznawały skarby Ziemi. Rozmawiały m.in. o
WIOSENNY SPACER ZIMĄ
21 lutego przedszkolaki z grupy maluszków wybrały się na wycieczkę w poszukiwaniu pierwszych zwiastunów wiosny.
Ferie w kosmosie
Rozpoczynając ferie grupa starszaków wyruszyła w kosmos specjalną rakietą, tj. ogromnym pudłem z dostosowanymi do
Bajkomania trwa
W piątkowe popołudnie tj. 16 lutego odwiedziła nas mama Leona przynosząc ciekawą bajkę „Franklin mówi
Bal karnawałowy „Na zamku” – grupa Starszaków
W czwartek 8 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Starszaki zostały zaproszone do