25 listopada od 2002 roku obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia, jednak jego historia sięga znacznie dalej, aż do 1902r. W tym roku w grupie maluszków dzień pluszowego misia obchodziliśmy w poniedziałek 27.11.23r. Przy wejściu do sali maluszków siedział bardzo duży, pluszowy miś i uśmiechem zapraszał dzieci do sali, zapewniając, że będzie to przyjemny dzień. A w sali? W sali stał domek dla misiów z mamą misiową i tatą misiem z malutkimi misiami, fotobudka i mnóstwo innych atrakcji. Dzieci przeżyły dzień z misiami w rękach. Maluszki patrząc na misia pluszowego wykonały również swojego misia papierowego. Małe misie towarzyszą nam od dzieciństwa, aż po dorosłość. Są symbolem tego, co dobre, ciepłe i delikatne.

s. Eligia Alina Ryniak

Nauczycielka oddziału I