yes

5 grudnia pod osłoną ciemności, kiedy już przedszkolaki poszły do domu, do grupy I z pudełkami i reklamówkami przybyło wielu pomocników świętego Mikołaja. Od razu wzięli się do pakowania prezentów zakupionych wcześniej po długiej nardzie. Praca szła bardzo sprawnie i po niedługim czasie gotowe paczki były już w pudle. „Pomocnicy” byli chętni i gotowi do kolejnego zadania. I tym sposobem w świątecznej atmosferze rozpoczęły się warsztaty plastyczne. Z przygotowanych materiałów powstawały aniołki, jedne malutkie, delikatne, drugie większe, papierowe, ozdobione cekinami i co najważniejsze wszystkie uśmiechnięte. Kiedy „produkcja aniołków” była zakończona, ozdobiono nimi salę maluszków. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim wspaniałym rodzicom dzieci z grupy I o dobrym sercu i artystycznej dłoni. Święty Mikołaj na pewno wynagrodzi Wasz trud i poświęcony czas.

  1. s. Eligia Ryniak, nauczycielka oddziału I
  2.  
Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Konkurs recytatorski
Regulamin konkursu recytatorskiego „Polscy poeci dzieciom” Organizator: Organizatorem konkursu jest Przedszkole Nr 3 Zgromadzenia Sióstr
POD ZIEMIĄ, POD WODĄ…
W drugim tygodniu ferii starszaki odkrywały podwodny świat i poznawały skarby Ziemi. Rozmawiały m.in. o
WIOSENNY SPACER ZIMĄ
21 lutego przedszkolaki z grupy maluszków wybrały się na wycieczkę w poszukiwaniu pierwszych zwiastunów wiosny.
Ferie w kosmosie
Rozpoczynając ferie grupa starszaków wyruszyła w kosmos specjalną rakietą, tj. ogromnym pudłem z dostosowanymi do
Bajkomania trwa
W piątkowe popołudnie tj. 16 lutego odwiedziła nas mama Leona przynosząc ciekawą bajkę „Franklin mówi
Bal karnawałowy „Na zamku” – grupa Starszaków
W czwartek 8 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Starszaki zostały zaproszone do