5 grudnia pod osłoną ciemności, kiedy już przedszkolaki poszły do domu, do grupy I z pudełkami i reklamówkami przybyło wielu pomocników świętego Mikołaja. Od razu wzięli się do pakowania prezentów zakupionych wcześniej po długiej nardzie. Praca szła bardzo sprawnie i po niedługim czasie gotowe paczki były już w pudle. „Pomocnicy” byli chętni i gotowi do kolejnego zadania. I tym sposobem w świątecznej atmosferze rozpoczęły się warsztaty plastyczne. Z przygotowanych materiałów powstawały aniołki, jedne malutkie, delikatne, drugie większe, papierowe, ozdobione cekinami i co najważniejsze wszystkie uśmiechnięte. Kiedy „produkcja aniołków” była zakończona, ozdobiono nimi salę maluszków. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim wspaniałym rodzicom dzieci z grupy I o dobrym sercu i artystycznej dłoni. Święty Mikołaj na pewno wynagrodzi Wasz trud i poświęcony czas.

1. s. Eligia Ryniak, nauczycielka oddziału I
  2.