yes

5 grudnia pod osłoną ciemności, kiedy już przedszkolaki poszły do domu, do grupy I z pudełkami i reklamówkami przybyło wielu pomocników świętego Mikołaja. Od razu wzięli się do pakowania prezentów zakupionych wcześniej po długiej nardzie. Praca szła bardzo sprawnie i po niedługim czasie gotowe paczki były już w pudle. „Pomocnicy” byli chętni i gotowi do kolejnego zadania. I tym sposobem w świątecznej atmosferze rozpoczęły się warsztaty plastyczne. Z przygotowanych materiałów powstawały aniołki, jedne malutkie, delikatne, drugie większe, papierowe, ozdobione cekinami i co najważniejsze wszystkie uśmiechnięte. Kiedy „produkcja aniołków” była zakończona, ozdobiono nimi salę maluszków. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim wspaniałym rodzicom dzieci z grupy I o dobrym sercu i artystycznej dłoni. Święty Mikołaj na pewno wynagrodzi Wasz trud i poświęcony czas.

  1. s. Eligia Ryniak, nauczycielka oddziału I
  2.  
Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Z wizytą w Centrum Formacji Duchowej – Salwatorianie Kraków
W piątek 7 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do Domu Słowa w Centrum Formacji Duchowej.
Parada smoków 2024 – konkurs
Pani Marta z naszego przedszkola zaprosiła nas na paradę smoków, w której brała udział 9
Konkurs “Mój Lajkonik”
Dzieci z grupy Starszaków wzięły udział w konkursie plastycznym z okazji „Pochodu Lajkonika”, który polegał
KONKURS „NASI ULUBIENI BOHATEROWIE”
  W marcu Starszaki uczestniczyły w wycieczce do Kina Kijów, gdzie oglądały bajkę  „Wyspa Puffinów.
Dzień dziecka w przedszkolu
Atrakcje w przedszkolu: 3 czerwca 2024
Dzień Mamy i Taty u Maluszków
Przedstawienie o małej żabce.